همیشه پیش از شروع کاری جدید سوالاتی برای ما پیش می آید و پیش از ثبت نام در مدرسه مجازی عطایی آنلاین سوالاتی را که فکر میکردیم برای شما پیش می آید را آماده کرده ایم که امیدواریم پاسخ داده شوند. اگر خیر از قسمت تماس به ما در سایت اصلی عطایی آنلاین سوالات خود را مطرح بفرمایید.

آیا کلاسها در ساعت خاصی برگزار میشوند؟

خیر، در کلاسهای آموزش از راه دور زبان انگلیسی استاد عطایی شما در هر زمانی از شبانه روز قادر به دسترسی به دروس و مرور آنها هستید و نیازی نیست که حتما در ساعتی خاص آنلاین شوید.

آیا کلاس زنده هم برگزار میشود؟

خیر در حال حاضر هیچ کلاس زنده ای توسط استاد عطایی برگزار نمیشود.

آیا کلاس زنده بهتر از کلاس آموزش از راه دور نیست؟

در واقع خیر و مزیت های کلاس های آموزش از راه دور (غیرزنده) بسیار بیشتر از کلاسهای زنده میباشد و روند یادگیری بسیار بهتر و نتیجه بسیار بسیار مطلوب تر میباشد.

چطور باید ثبت نام کنم؟

با کلیک بر روی گزینه تمام کلاسها در منوی سایت میتوانید نزدیک ترین کلاسها را مشاهده نمایید. روی دکمه ورود کلیک کنید تا وارد کلاس شده و از آنجا ثبت نام خودتان را انجام دهید. به محض ثبت نام اطلاعات کاربری شما به ایمیل شما ارسال میشوند.

چطور از خارج ایران ثبت نام کنم؟

امکان پرداخت بصورت PayPal برای کسانیکه در خارج از ایران زندگی میکنند وجود داره. لطفا از قسمت تماس با ما درخواست ثبت نام در کلاس غیرحضوری رو مطرح بفرمایید تا مبلغ شهریه بصورت دلاری و نحوه پرداخت PayPal برای شما ارسال بشه.

همچنین میتونید به شماره 09193953865 در تلگرام یا واتسپ پیام ارسال کنید و درخواست ثبت نام در کلاس غیرحضوری داشته باشید.

آیا کلاس در گوشی و تبلت هم قابل اجراست؟

بله دروس به صورت ویدیویی هستند که در همه دستگاه هایی که به کامپیوتر متصل هستند قابل اجرا هستند.

آیا میتوانم درسها را دانلود کنم؟

بله، جهت تسهیل تکرار دروس قابلیت دانلود درس ها نیز گنجانده شده است.

چطور میتوانم سوالات خود را مطرح کنم؟

در هر درس قسمتی برای نظرات و مشاوره در نظر گرفته شده که میتوانید از آن قسمت جهت طرح پرسش استفاده نمایید و سوالات شما در ویدیوی دوم درس پاسخ داده میشوند.

روزی چقدر باید وقت گذاشت برای تمرین؟

توصیه ما انجام کامل تمامی تمرینات و پروژه میباشد که برای دروس مختلف میتواند که متفاوت باشد. زبان آموز با سرعت و نوع یادگیری خود میتواند زمان بیشتر یا کمتری را اختصاص دهد.

چه مهارت هایی در این کلاسها تقویت میشود؟

ما سعی داریم تا به تقویت مهارت هایی بپردازیم که در هیچ کلاس آموزشی یا توسط هیچ استادی به شما گفته نمیشود تا بتوانید با استفاده از آن درک و مکالمه خود را قوی کنید. پس هدف آموزش صحیح برای رسید به درک، تقویت لغت، تقویت تلفظ و از همه مهم تر تقویت مکالمه میباشد.

سطح زبان من خیلی پایین است. این کلاس برای من مفید خواهد بود؟

بله مطمئنا مفید خواهد بود. اما اگر الان حتی یک جمله انگلیسی هم نمیتونید بسازید توصیه میکنم که کلاس خودآموز آموزش مبتدی انگلیسی استاد عطایی رو با کلیک در اینجا ثبت نام کنید تا زمانی که کلاس دانش زبانی ۱ شروع میشه سطح قابل قبولی داشته باشید.