سوالات رایج درباره کلاس غیرحضوری زبان انگلیسی استاد عطایی

همیشه پیش از شروع کاری جدید سوالاتی برای ما پیش می آید و پیش از ثبت نام در مدرسه مجازی عطایی آنلاین سوالاتی را که فکر میکردیم برای شما پیش می آید را آماده کرده ایم که امیدواریم پاسخ داده شوند. 

خیر، در کلاسهای آموزش از راه دور زبان انگلیسی استاد عطایی شما در هر زمانی از شبانه روز قادر به دسترسی به دروس و مرور آنها هستید و نیازی نیست که حتما در ساعتی خاص آنلاین شوید.

بله، البته کلاسهای دانش زبان VIP استاد عطایی بخاطر ماهیت خصوصی بودن و سبک خاص برگزاری آن با شرایط خاص بصورت تضمینی هستند.

بله، با ثبت نام در کلاس دانش زبان VIP استاد عطایی به محض ثبت نام میتونید که درسها رو شروع کنید و همچنین با تمرین مداوم میتونید بجای ۲ ماه در ۲ هفته کلاس رو به اتمام برسونید. {به شرط انجام و تایید پروژه ها از طرف استاد عطایی}

خیر تمامی کلاسهای استاد عطایی بصورت غیرزنده (که بسیار مفیدتر میباشند برگزار میشود.)

در واقع خیر و مزیت های کلاس های آموزش از راه دور (غیرزنده) بسیار بیشتر از کلاسهای زنده میباشد و روند یادگیری بسیار بهتر و نتیجه بسیار بسیار مطلوب تر میباشد. 

با کلیک بر روی گزینه تمام کلاسها در منوی سایت میتوانید نزدیک ترین کلاسها را مشاهده نمایید. روی دکمه توضیحات بیبشتر و ثبت نام کلیک کنید تا وارد کلاس شده و از آنجا ثبت نام خودتان را انجام دهید. به محض ثبت نام اطلاعات کاربری شما به ایمیل شما ارسال میشوند.

بعلت مشکلات تحریم ایران و عدم دسترسی به اکانت PayPal در حال حاضر فقط میشه که پرداخت از داخل ایران انجام بشه توسط بستگان یا دوستان شما در ایران.

بله دروس به صورت ویدیویی هستند که در همه دستگاه هایی که به اینترنت متصل هستند قابل اجرا هستند تا کسانی که مایل هستند بتونن در مسافرت یا محل کار یا … کلاسها رو ببینند. اما برای تمرینات یا انجام پروژه نیاز به کامپیوتر احتمالا خواهید داشت تا بتونید پروژه خودتون رو در سایت آپلود کنید. (بدون انجام پروژه دسترسی به دروس بعدی ممکن نیست.)

بله، جهت تسهیل تکرار دروس اصلی و همچنین تصحیح پروژه ها قابلیت دانلود با کیفیت های مختلف نیز گنجانده شده است ولی بعضی موارد نظیر تست ها قابلیت دانلود ندارند.

در هر درس قسمتی برای نظرات و مشاوره در نظر گرفته شده که میتوانید از آن قسمت جهت طرح پرسش استفاده نمایید تا استاد عطایی تمام سوالات رو پاسخگو باشند. 

توصیه ما انجام کامل تمامی تمرینات و پروژه میباشد که برای دروس مختلف میتواند که متفاوت باشد. زبان آموز با سرعت و نوع یادگیری خود میتواند زمان بیشتر یا کمتری را اختصاص دهد. ولی میتوان گفت روزی ۱ الی ۲ ساعت باید زمان تمرین اختصاص داد. 

اما اگر فرصت تمرین زیادی ندارید حتما کلاس دانش زبان VIP استاد عطایی رو ثبت نام کنید تا تحت فشار زمانی نباشید.

اولین نکته رو که باید بدونید اینه که کلاس دانش زبان استاد عطایی کلاس مکالمه آزاد نیست یعنی تمرین مکالمه نمیکنیم.

این دوره ها آموزش دانش زبان انگلیسی هستند و اصولی ترین شکل یادگیری زبان انگلیسی و درک زبان آموز از ساختارها، گرامر کاربری مکالمه ای، نوشتار و درک شنوایی و خواندنی و مهم تر از همه مکالمه تقویت میشن. 

​بله مطمئنا مفید خواهد بود. اما اگر الان حتی یک جمله انگلیسی هم نمیتونید بسازید توصیه میکنم که کلاس خودآموز آموزش مبتدی انگلیسی استاد عطایی رو با کلیک در اینجا ثبت نام کنید تا زمانی که کلاس دانش زبانی ۱ شروع میشه سطح قابل قبولی داشته باشید.

اگر در کلاس عمومی ثبت نام کردید باید تا روزی که کلاس شروع میشه صبر کنید ولی در کلاس VIP میتونید به محض ثبت نام کلاس خودتون رو شروع کنید.

فقط کافیه وارد اکانت خودتون بشید. 

وارد قسمت کلاسهای من بشید بعد وارد کلاس بشید و شروع کنید.

دانش کامپیوتر شما باید خوب باشه تا بتونید از سایت استفاده کنید. اگر در استفاده از اینترنت و کامپیوتر ضعیف هستید توصیه میشه که حتما ابتدا مبانی کامپیوتر و اینترنت رو تقویت کنید و بعد در کلاسها شرکت کنید. 

تعرفه مصرف اینترنت برای مطالب ویدیویی که شامل درس های اصلی میباشد ۵۰ درصد تخفیف میباشد. 

اگر پاسخ سوال خودتون رو در قسمت بالا پیدا نکردید میتونید از طریق فرم زیر سوال کنید.