بهترین کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی در ایران

8 ماهه انگلیسی را بدون شرکت در کلاس و در راحتی منزل خودتون یاد بگیرید.

مدرسـه مـجازی زبـان انگلیسی استـاد عـطایی

چطور در عرض ۸ ماه میتوانیم بدون شرکت در کلاس های حضوری زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

کلاس غیرحضوری زبان انگلیسی

در دنیای پر مشغله امروز، شرکت در کلاسهای زبان انگلیسی یک مساله بسیار سخت و زمان گیر هست. خستگی کار یا کلاسهای دانشگاه، مسیرهای پر ترافیک، استرس انجام تمرینات فقط جزء کوچکی از مشکلات شرکت در کلاسهای حضوری میباشد. البته کسانی هستند که حاضر به تحمل تمامی این سختی ها هستند اما پیدا کردن یک استاد خوب و یک سیستم مناسب در نزدیکی محل زندگی شما یا در شهر محل زندگی شما واقعا سخت هست.

راه حل چیست؟

راه حل تغییر رویه آموزش هست. ما سالهاست به دنبال ارایه راه های نوین آموزش هستیم و خوشبختانه حالا تمامی بسترهای لازم برای ارایه با کیفیت ترین و بهترین کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی در ایران را در اختیار داریم و وقت آن رسیده که هر کسی از هر جایی از ایران و جهان بتواند از موفق ترین سیستم آموزش زبان انگلیسی در ایران یعنی سیستم آنالیزی استاد عطایی استفاده و بدون دغدغه با بهترین استاد زبان ایران آموزش ببیند.

کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی توسط استاد عطایی

ما با تاکید میگیم که بهترین کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی در ایران کلاسهای دانش زبان استاد عطایی هستند. در کلاسهای دانش زبان استاد عطایی سعی میکنند که دانش زبان دانشجو رو بالا ببرن بجای اینکه دانشجو فقط یه چیزی بشنوه و تکرار کنه ولی هیچ وقت چیزی متوجه نشه. اگر کلاس زبان شرکت کردید مطمئنا متوجه حرف من هستید و شاید خسته از متدهای تکراری و طوطی وار آموزش زبان هستید.

اما حالا استاد عطایی با ارایه کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی این سیستم موفق رو برای همه به ارمغان آوردن و حالا هر کسی میتونه که از هر کجای ایران در کلاس غیرحضوری زبان انگلیسی استاد عطایی (با نام کلاس دانش زبان) ثبت نام کنه و بالاترین کیفیت ممکن در آموزش زبان رو حس کنه. با ما همراه باشید تا نحوه برگزاری کلاس غیرحضوری زبان انگلیسی استاد عطایی رو براتون توضیح بدم.

نحوه برگزاری کلاس غیرحضوری زبان انگلیسی استاد عطایی​

آموزش غیرحضوری استاد عطایی بصورت زنده برگزار نمیشه که در قسمت مقالات سایت بصورت کامل در مطلب “چرا کلاسهای استاد عطایی بصورت زنده برگزار نمیشوند؟” توضیح دادیم که چرا کلاس غیرزنده غیرحضوری رو انتخاب کردیم.

کلاسهای غیرحضوری استاد عطایی در دو مرحله برگزار میشن که در پایین توضیح میدم:

مرحله اول: تدریس

در مرحله اول استاد عطایی در قالب یک ویدیو درسهای جدید رو ارایه میدن که در تاریخ مشخص برای زبان آموزانی که ثبت نام شدن قابل دسترس میشه. 

در هر ویدیو زبان آموز با ساختارهایی فوق العاده کاربردی در زبان آشنا میشه و یاد میگیره که چطور از اونها استفاده کنه. در هر درس چندین تمرین و quiz و منابع کمک درسی بر حسب نیاز گنجانده شدن تا زبان آموز درک خودش رو محک بزنه. 

مسلما سوالاتی برای زبان آموز در حین تمرینات بوجود میاد که در درس مورد نظر زبان آموزان میتونن از طریق قسمت گفتگو در پایین هر درس مطرح کنند تا از طریق دانشجویان یا استاد عطایی پاسخ داده بشن. 

مرحله دوم: حل تمرین و رفع اشکالات

پس از تماشای ویدیوی هر درس یک کوییز آماده شده تا زبان آموز با انجام کوییز ها مطمئن بشن که درک مناسبی از هر قسمت دارن و اگر نیاز بود دوباره یا چندباره درس رو تماشا کنند.

پس از کوییز نوبت به مهم ترین قسمت میرسه یعنی انجام یک تست تحلیلی تا کاملا مطمئن بشیم که زبان آموز مطلب رو درک کرده.

پس از انجام این تست زبان آموز میتونه به توضیحات کامل استاد عطایی درباره ایرادات و مشکلات احتمالی گوش بده و بدونه که چه مشکلاتی داشته و اونها رو رفع کنه.

در انتها زبان آموز باید یک پروژه رو بر اساس مطالب آموزش دیده برای ما ارسال کنه که با راهنمایی های استاد عطایی زبان آموز میتونه به راحتی مطالب آموزش دیده رو در قالبی استاندارد استفاده کنه و خطاهای احتمالی (چه کاربردی، چه لغتی، چه گرامر) در ویدیوی تحلیل پروژه رفع و راهنمایی های لازم جهت بهتر شدن پروژه های آینده ارایه میشه.

در ضمن زبان آموزان با دیدن پروژه های همکلاسهای خود میتونن خیلی بیشتر یاد بگیرن، ایده بگیرن و لغات و اصطلاحات جدید یاد بگیرن.

با این روش تدریس، اولا زبان آموز هیچ وقت هیچ مطلبی رو از دست نمیده و دوما همیشه فکر میکنه، تمرین میکنه و تمامی مشکلات گرامری، تلفظی، لغتی، دیکته لغات و … حل میشه و با ارسال و تصحیح پروژه حتی اگر از کلاس عقب بمونه حداقل درست یاد میگیره و خودش رو برای ترم بعدی دیرتر آماده میکنه. 

تعداد ترم ها تا رسیدن به تسلط کامل

جهت یادگیری کامل زبان انگلیسی در دوره های آموزش از راه دور استاد عطایی ۴ ترم در نظر گرفته شده.

ترم دانش زبان ۱

ترم دو ماهه

حذف تفکر فارسی

و یادگیری اصول زبان انگلیسی و کاربردهای زبان، تفکر انگلیسی و تصویرسازی انگلیسی

ترم دانش زبان ۲

ترم دو ماهه

ساختارهای پیشرفته

یادگیری پیشرفته ترین ساختارهای زبانی که در فارسی وجود ندارند.

ترم دانش زبان ۳

ترم دو ماهه

تسلط بر محاوره

انقلابی بزرگ در درک و مکالمه طبیعی زبان انگلیسی

ترم دانش زبان ۴

ترم دو ماهه

زبان غیرواقعی

یادگیری یک بعد غیرواقعی از زبان انگلیسی و تکمیل آموزش

پس از گذراندن موفقیت آمیز این ۴ ترم که ۸ ماه طول میکشه میتونید انتظار یک انگلیسی کامل و فوق العاده رو داشته باشید.

آیا کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی به خوبی کلاس حضوری هست؟

جواب این هست که بله به همان خوبی که چه عرض کنم بسیار بسیار بهتر از یک کلاس حضوری هم هست.

اجازه بدید مزیت های کلاس حضوری زبان انگلیسی رو خدمت شما بگم:

در یک کلاس حضوری دانشجو با استاد تعامل داره و میتونه سوالات خودش رو بپرسه و اشکالات خودش رو برطرف کنه. همچنین میتونه از همکلاسی های دیگر یاد بگیره که گزینه مهمی برای اکثریت افراد هست.

حالا اجازه بدید درباره مزیت های کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی خودمون براتون بگم:

تعامل در یادگیری بسیار مهم هست و ما هم این مساله رو از یاد نبردیم. در کلاس غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی دانشجویان میتونن سوالات خودشون رو مطرح کنن و استاد عطایی (هم در سایت) و هم در جلسه تحلیل پروژه ها تمام سوالات رو پاسخ میدن. همچنین تمام سوالات دیگر دانشجویان رو هم میشنوید و شاید این سوال شما هم باشه و اونها هم پاسخ داده میشن. پس تا اینجا این کلاس دقیقا تمام مزیت های کلاس حضوری رو داره.

حالا بپردازیم به مزیت های دیگه

  • در یک کلاس حضوری ممکنه خسته باشید، حواستون پرت بشه، مطلب رو خوب متوجه نشید و هزار مورد دیگه که باعث بشن که مقدار مطلبی که دانشجو کاملا یاد میگیره خیلی کم باشه. اما در کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی شما در هر زمانی که انرژی دارید و ذهنتون خسته نیست میتونید چندین بار یک درس رو مرور کنید که باعث میشه درکتون بسیار بسیار بالاتر از کلاس باشه و بعد از ویدیوی حل تمرین و رفع اشکال درک شما به ۱۰۰ درصد میرسه.
  • غیبت در کلاس کاملا اجتناب ناپذیر هست و حتی بهترین دانشجویان هم بعضی اوقات اجبارا جلسات کلاس های حضوری رو از دست میدن. اما در کلاس غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی هیچ جلسه و هیچ مطلبی رو از دست نمیدید.
  • هزینه کلاسهای حضوری به جز شهریه کلاس شامل هزینه های رفت و آمد هم میشه. خودتون میتونید حساب کنید که چقدر میتونید در هزینه های خودتون صرفه جویی کنید.
  • رفت و آمد به کلاس حضوری کلی میتونه وقت ازتون بگیره ولی در کلاسهای غیرحضوری هیچ زمانی رو تلف نمیکنید. خودتون میتونید حساب کنید با وقتی که قرار بود در ترافیک و توی راه هدر بدید چقدر میتونید بیشتر تمرین زبان انجام بدید یا کنار خانواده وقت صرف کنید.
  • توی یک کلاس حضوری شاید روتون نشه سوالی رو بپرسید ولی در کلاس آنلاین زبان انگلیسی استاد عطایی فقط کافیه در قسمت نظرات سوالتون رو مطرح کنید و پاسخ خودتون رو دریافت کنید.
  • در کلاسهای حضوری معمولا فرصت تعامل بین زبان آموز در کلاس نیست ولی در کلاسهای غیرحضوری در قسمت نظرات هر درس زبان آموزان میتونن کلی با هم صحبت کنند و سوالات خودشون رو مطرح کنند و در یادگیری به هم کمک کنن.
  • کلاسهای حضوری در یک منطقه خاص برگزار میشه که معمولا دسترسی به اون منطقه برای ۹۰ درصد جامعه امکان پذیر نیست یا اگر هست خیلی سخته و باعث این میشه که زبان آموزان یا یادگیری رو به تاخیر بندازن یا اینکه وسط کار از مسافت طولانی خسته بشن. در کلاس غیر حضوری استاد عطایی از هر جای ایران میتونید که شرکت کنید.
  • استاد خوب یک نعمت هست ولی متاسفانه این نعمت خیلی کم هست و متاسفانه فقط در اختیار شهروندان در شهرهای بزرگ هست. با کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی شما با بهترین استاد زبان انگلیسی در ایران و موفق ترین سیستم آموزشی زبان در ایران کلاس خواهید داشت و از هر کجای ایران که مایل هستید میتونید در کلاسها شرکت کنید.
  • در یک کلاس حضوری میزان درگیری فکر بسیار پایین هست ولی در کلاسهای غیرحضوری استاد عطایی دانشجو کاملا درگیر درسها و تکنیک ها میشه و این یادگیری رو بسیار بسیار بهتری میکنه.
  • اکثر زبان آموزان در کلاسها برای گذراندن امتحان درس میخونن و یادگیری صحیح انجام نمیشه. در کلاسهای غیرحضوری یادگیری حرف اول رو میزنه و امتحان صرفا برای رفع ایرادات احتمالی هست.

میبینید که مزیت های زیادی برای کلاس غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی استاد عطایی وجود داره ولی عادت های یادگیری حضوری ماست که ما رو بیشتر به سمت کلاسهای حضوری میبره. اما حالا وقت تغییر هست وقت اینکه با بهترین متد و بهترین استاد زبان انگلیسی رو به بهترین سبک یاد بگیریم.

آیا میشه نمونه از یکی از درسها رو مشاهده کرد؟

بله حتما این حق شماست تا بتونید نمونه ای از یکی از قسمت های کلاس رو مشاهده بفرمایید البته نمونه ای که ما انتخاب کردیم یکی از تکنیک های بی نظیر برای درک مفهوم کلمات جدید بدون ترجمه فارسی هست.

البته شاید باورتون نشه که این امکان وجود داره که معنی کلمات سخت انگلیسی رو هم فهمید بدون اینکه نیاز به فارسی کردن باشه. هدف اصلی در دوره های دانش زبان استاد عطایی همینه که بتونیم به دانشجو ثابت کنیم که میشه فارسی رو از ذهن حذف کرد و بدون فارسی فکر کردن و ترجمه کردن هم انگلیسی رو متوجه شد.

این ویدیو یک قسمت کوتاه از یکی از قسمت های کلاس دانش زبان ۱ هست که از شما دعوت میکنم اون رو تماشا کنید. همچنین این ویدیو رو میتونید در این صفحه هم تماشا کنید.

دغدغه اصلی: آیا مکالمه من هم خوب میشه؟

یک سوال عمده درباره کلاسهای دانش زبانی این هست که آیا مکالمه من هم خوب میشه؟

 

بله مسلما که مکالمه شما هم خوب خواهد شد.

 

خیلی از زبان آموزان از من میپرسن که  ” استاد چطور زبانتون خوب شد؟  “

 

پاسخ ساده هست. وقتی من دانش زبان خودم رو بالا بردم زبانم خوب شد و وقتی دانش زبان خودم رو بالا بردم تونستم تدریس کنم و وقتی دانش زبان خودم رو بالا بردم تونستم موفق ترین سیستم آموزش زبان در ایران یعنی سیستم آنالیزی رو طراحی کنم. پس همه چیز بر میگرده به دانش زبان شما.

 

شما فقط کافیه که ۸ ماه در کلاس های دانش زبانی ما شرکت کنید و بعد چیزی که زیاده کلاسهای مکالمه هست. مطمین باشید که وقتی وارد کلاسهای مکالمه میشید تفاوت خودتون رو با باقی زبان آموزان متوجه خواهید شد که چقدر در مکالمه بهتر خواهید بود و این باعث ایجاد اعتماد به نفس در شما خواهد شد که کلید مکالمه عالی هست.

نظر زبان آموزانی که دوره دانش زبان رو گذروندن چیه؟

در نزدیک ترین کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی استاد عطایی ثبت نام کنید

مهلت ثبت نام در کلاس دانش زبان ۱ (مهر ماه ۹۹)

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
متاسفانه مهلت ثبت نام در کلاس دانش زبان ۱ تیر ماه به پایان رسیده است. دوره بعدی مهر ماه خواهد بود و اگر عجله دارید برای ثبت نام میتونید از دوره های VIP استفاده کنید.

مایلید به رایگان عضو باشگاه مشتریان عطایی آنلاین بشید؟

تا از جدیدترین کلاسهای آنلاین استاد عطایی، جشنواره ها و کدهای تخفیف آگاه بشید؟