انیمیشن Despicable Me
آموزش زبان از طریق

انیمیشن Despicable Me

یادگیری زبان با یک انیمیشن جذاب، یک داستان زیبا و شخصیت های دوست داشتنی تر
انیمیشن Inside Out
آموزش زبان از طریق

انیمیشن Inside Out

یادگیری زبان با انیمیشن برنده اسکار و یکی از زیباترین و آموزنده ترین انیمیشن های تاریخ
انیمیشن  Hotel Transylvania
آموزش زبان از طریق

انیمیشن Hotel Transylvania

یادگیری زبان با دوست داشتنی ترین هیولاهای تاریخ سینما،‌ یک کلاس مفرح و آموزنده
انیمیشن Toy Story 4
آموزش زبان از طریق

انیمیشن Toy Story 4

یادگیری زبان با پولساز ترین انیمیشن تاریخ سینما، یک انیمیشن پر از اکشن و آموزش

آموزش زبان انگلیسی از طریق انیمیشن

همه قبول دارن که یادگیری زبان در محیط بهترین روش یادگیری زبان هست ولی در واقع این طور نیست. فکر کنید شما زبانتون ضعیف باشه وقتی به یک کشور دیگه مهاجرت میکنید اینقدر اعتماد به نفس خودتون رو از دست میدید که حتی ساده ترین جملات رو نمیتونید بگید و ساده ترین چیزا رو نمیتونید درک کنید. کسانی که مهاجرت کردن میدونن که یادگیری زبان در موقعیت یکی از سخت ترین کارهاست. 

اما اگر شما در محیط باشید و یک دوست همیشه همراه شما باشه و شما رو راهنمایی کنه، این استرس دیگه از بین میره و خیلی هم جالب میشه. 

به همین خاطر فیلم ها، انیمیشن ها و سریال ها میتونن همون موقعیت ها رو بازسازی کنن و حالا من میشم همون دوست شما که راهنمای همیشگی شماست. 

چرا آموزش زبان انگلیسی از طریق انیمیشن؟

انیمیشن ها بهترین منبع برای آموزش زبان انگلیسی هستند بخاطر اینکه پر از جذابیت های بصری هستند که کمک میکنه زبان آموز بتونه چندین و چند بار یک انیمیشن رو تماشا کنه و این نکته کلیدی هست که کمک به یادگیری بهتر زبان انگلیسی میکنه. انیمیشن ها پر از خلاقیت از طرف خلاق ترین طراحان، نویسندگان، کارگردانان و بازیگران (صدا پیشه های) هستند و مکالمات پر از اصطلاحات جالب و کاربردی هست که در فیلمها کمتر دیده میشن.

چرا در دوره انیمیشن های تدریس شده استاد عطایی ثبت نام کنم؟

شما میتونید به رایگان انیمیشن های مختلف رو دانلود کنید و اون رو تماشا کنید و به تلفظ و لیسنینگ خودتون کمک کنید. اما دلیل اینکه توصیه اکید دارم که انیمیشن تدریس شده تماشا کنید این هست که کلمات و اصطلاحات در دنیای انگلیسی به شکلی متفاوت از اون چیزی استفاده میشه که در کلاسهای درس یا دیکشنری گفته میشن و زمانی که شما با یک راهنما شروع به یادگیری زبان از طریق انیمیشن میکنید مطمئن هستید که هیچ مطلبی رو اشتباه درک نمیکنید. به عبارت دیگر شما همه لغات، اصطلاحات و کاربرد اونها رو در فرهنگ انگلیسی میبینید و یاد میگیرید و در آینده به سادگی از اون در مکالمات استفاده میکنید و اگر در فیلم یا سریال یا کتاب به اون کلمه یا اصطلاح یا حتی جمله برخورد کردید بدون نیاز به ترجمه درک کامل و صحیح خواهید داشت.

  • مثلا توی یه جمله گفته میشه  I’m running the room. و شما ترجمه میکنید “من توی اتاق میدوم”  در حالیکه معنیش میشه من اینجا رو مدیریت میکنم.
  • یا گفته میشه so long و شما فکر میکنید یعنی خیلی طولانی ولی این معنی خداحافظی میده زمانی که دیگه فکر نمیکنید کسی رو دوباره ببینید.
  • یا مثلا اگر مثلا خودکار شما بیفته روی زمین و کسی بخاد براتون برداره چی میگید؟ ” I will pick it up  ”  اگر بگید غلطه و ولی توی انیمیشن یاد میگیرید باید بگید I got it و این جمله گذشته نیست بلکه مفهوم آینده داره!
  • یا اگه به فرزند یه نفر بگید Good boy ممکنه خیلی بهش بربخوره چون نیت شما درسته که تعریف کردن از بچه هست ولی این اصطلاح برای تعریف از سگها استفاده میشه!!!
کلاس آموزش از طریق انیمیشن

Despicable Me

حدود 350 دقیقه آموزش بی نظیر برای تقویت زبان انگلیسی

کلاس آموزش از طریق انیمیشن

Inside Out

حدود 500 دقیقه آموزش بی نظیر برای تقویت زبان انگلیسی

کلاس آموزش از طریق انیمیشن

Toy Story 4

حدود 500 دقیقه آموزش بی نظیر برای تقویت زبان انگلیسی

کلاس آموزش از طریق انیمیشن

Hotel Transylvania

حدود 500 دقیقه آموزش بی نظیر برای تقویت زبان انگلیسی

یا همزمان در هر ۴ دوره ثبت نام کنید و ۳۰۰ هزار تومان تخفیف بگیرید

۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان