هر چهارشنبه ساعت ۷ الی ۸:۳۰ عصر

کلاس مکالمه آزاد زبان انگلیسی

کلاس مکالمه ازاد یا Free discussion مدرسه مجازی عطایی آنلاین از طریق اسکایپ هر هفته چهارشنبه ساعت ۷ عصر برگزار میشه که مدت اون ۱ ساعت و نیم هست. این کلاس مناسب کسانی هست که دوست دارن جایی رو داشته باشن که با من و دیگر زبان آموزان مکالمه انگلیسی انجام بدن و نه تنها مکالمه شون قوی بشه بلکه کلی لغات و اصطلاحات رایج انگلیسی رو یاد بگیرن و تلفظ و لیسنیگ بهتری هم پیدا کنند. کلاس مکالمه ما برای همه کسانی که سطح متوسط هستن مناسب هست. در نهایت اینکه این کلاس از طریق اسکایپ برگزار میشه و تا نیم ساعت قبل از شروع کلاس هر کسی میتونه ثبت نام کنه و به کلاس ملحق بشه. 

جلسه به جلسه

۵۰۰ هزار تومان
  •  
تخفیف ویژه

چهار جلسه

۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
  •  

مانده تا جلسه بعدی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
متاسفانه این کلاس رو از دست دادید ولی میتونید برای کلاس جلسه بعدی ثبت نام کنید.

در کلاس مکالمه آزاد زبان آموزان با سطوح مختلف شرکت میکنن و هر کس به اندازه توان خودش از کلاس استفاده میکنه. اگر سطح شما مبتدی هست این کلاس براتون مناسب نیست و توصیه میکنم که در کلاس خودآموز مبتدی ثبت نام کنید. 

خیر برای کلاس مکالمه آزاد نیازی به تعیین سطح نیست چون این کلاس تمرینی هست و هر کسی بالاتر از سطح مبتدی میتونه در کلاس شرکت کنه. و اینکه هر جلسه ممکنه سطح کلاس بالاتر یا پایین تر باشه که بستگی به سطح زبان آموزان حاضر در اون جلسه خاص رو داره. میتونید یک جلسه رو تستی ثبت نام کنید و خودتون ببینید که چقدر براتون مناسب هست. 

خیر این کلاس تمرین مکالمه هست و نباید کتاب داشته باشه بلکه فقط و فقط هدف مکالمه کردن در کلاس هست. ولی برای جلسات مختلف از ویدیو، صوت یا متن استفاده میکنیم.

مشخص نیست! کلاسها بصورت تک جلسه ای برگزار میشن و ممکنه یک جلسه فقط با حضور یک یا دو نفر برگزار بشه و جلسه بعدی با حضور ۱۰ نفر. 

اما برای اینکه کیفیت کلاس افت نکنه امکان داره که بعد از تعداد خاصی ثبت نام دکمه ثبت نام رو غیرفعال کنم. 

ثبت نام در این کلاس بصورت هفتگی هست و تا نیم ساعت قبل از برگزاری کلاس فرصت ثبت نام هست. 

مگر اینکه تعداد ثبت نام اون جلسه خاص بیشتر از حد عادی باشه و برای اینکه کیفیت کلاس افت نکنه دکمه ثبت نام غیرفعال میشه. 

اگر تا ۲۴ ساعت قبل از شروع کلاس به من اطلاع بدید میتونید ثبت نام خودتون رو به جلسه هفته بعدی منتقل کنید. 

برای برگزاری کلاس از اسکایپ استفاده میکنیم که میتونید هم روی گوشی و هم روی کامپیوتر نصب کنید و به راحتی از کلاس استفاده کنید.

جهت مشاوره لطفا به شماره تلفن 09193953865 در واتسپ پیام “مشاوره کلاس مکالمه” رو ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته بشه.