دانش زبان ۲ VIP نوجوانان 2

دانش زبان ۲ VIP نوجوانان


بعد از یادگیری مطالب کلاس دانش زبانی ۱ نوبت میرسه به دانش زبانی ۲
اگر فکر میکنید که کلاس دانش زبانی ۲ همون کلاس دانش زبانی ۱ هست سخت در اشتباه هستید.

ما در کلاس دانش زبانی ۲ شما رو با بعد دیگری از زبان آشنا میکنیم که در هیچ جایی دربارش نخوندید و نمیخونید و هیچ استادی هم این تکنیک ها و مطالب رو بهتون نمیگه (مثل تمام مطالبی که در ترم دانش زبان ۱ یاد گرفتید)

غذای چینی یا غذای ایتالیایی؟

پیش از اینکه درباره این ترم حرف بزنم یه سوال ازتون دارم

فرض کنیم که یک مهمانی هست و دو نوع غذای مختلف چیده شدن.
یک میز غذای چینی و یک میز غذای ایتالیایی

فکر میکنید کدوم میز شلوغ تر میشه؟

مسلما پاسخ غذای ایتالیایی هست که مورد استقبال بیشتری قرار میگیره
و حتما دلیلش رو هم میدونید.
ذائقه غذایی ما به غذای ایتالیایی نزدیک تر هست
یعنی تجربه غذای ایتالیایی رو داشتیم و میدونیم و باهاش آشنا هستیم ولی غذای چینی به ذائقه ما نزدیک نیست و تجربه اون رو هم نداریم.

ذائقه زبانی

ساختارهایی در زبان انگلیسی وجود دارن که در زبان فارسی وجود ندارن پس در ذهن شما هم نمیان و عملا یک زبان آموز در یک کشور غیر انگلیسی زبان هیچ وقت این ساختارها رو یاد نمیگیره چون در زبان مادری وجود ندارن.

این میشه که قضیه غذای چینی و ایتالیایی بوجود میاد

مطالب ترم دانش زبانی ۲ دقیقا مثل غذای چینی هست برای یک زبان آموز فارسی زبان
ساختارهایی که آنچنان ناشناخته هستند که هیچ وقت شما مایل به استفاده اونها نیستید حتی دانشجویانی هستند که اینها رو در کلاسهای پیشرفته یا کلاسهای گرامر یاد میگیرن ولی به مکالمه که میرسه هیچ کدوم استفاده نمیشن دلیل اون هم ذهن فارسی و ترجمه گر هست.

تغییر ذائقه زبانی

حالا که در دوره دانش زبانی ۱ ذهنتون یک مقدار تغییر کرده در دوره دانش زبانی ۲ میتونیم ذهنتون رو بسیار بیشتر تغییر بدیم

با یادگیری ساختارهایی پیشرفته که هم مکالمه شما رو بسیار زیباتر میکنن و هم لازمه کسب نمره های بالاتر در امتحان آیلتس و تافل هستن.
البته باز هم مثل کلاس دانش زبانی ۱ صرفا ساختارها نیستن بلکه تکنیک های فوق العاده استفاده میشن پروسه یادگیری رو تسهیل کنن

در انتهای این دوره میبینید که کیفیت جمله سازی و همینطور درک شما فوق العاده عالی شده و اگر مقایسه کنیم میبینیم که در تنها ۴ ماه شما دانش زبانی رو کسب کردید که اکثرا بعد از سالها شرکت در کلاسهای زبان هم به این قدرت نمیرسن.

برای شرکت در این کلاس توصیه میشه در کلاس دانش زبانی ۱ ابتدا شرکت کرده باشید تا مطالب براتون بهتر درک بشن ولی اگر سطح زبانی شما تقریبا بالا هست (برای مثال قصد شرکت در امتحان آیلتس یا تافل دارید) هم این دوره میتونه که مفید باشه

تدریس دوره دانش زبان 2 VIP

برعکس کلاسهای معمول در مدرسه مجازی عطایی آنلاین، کلاس دانش زبان VIP استاد عطایی نیازی به انتظار تا شروع کلاس را ندارد و به محض ثبت نام شما میتونید که یادگیری خودتون رو شروع کنید.

در ضمن سرعت کلاس دانش زبان VIP دست خود شماست و اگر دوست داشته باشید میتونید خیلی سریع کلاس رو تموم کنید. (۲ هفته حداقل) یا آروم پیش برید و هر زمانی که فرصت داشتید درسها رو انجام بدید. 

پروژه ها در کلاس دانش زبان 2 VIP همگی بصورت ویدیویی تصحیح میشن (توسط استاد عطایی) و ایرادات و مشکلات رفع میشن و تا مشکلات کامل رفع نشن زبان آموز به درس بعدی نمیره که تضمینی میشه برای یادگیری صد در صد عالی.

تمرینات و بازی های ذهنی اضافه زیادی برای هر درس در نظر گرفته شده تا زبان آموز همیشه بتونه برگرده و مرور کنه و تست بزنه و یاد بگیره.

در حقیقت میتوان گفت که کلاس دانش زبان VIP استاد عطایی مثل یک کلاس خصوصی بوده و کلاس کاملا بر اساس زمان، سطح و پیشرفت شما پیش میرود.

بدون معطلی
با ثبت نام VIP

به محض ثبت نام کلاستون شروع میشه

محتوای کلاس

نمایش همه
فصل چهارم 2 درس
نمایش محتوا
محتوای فصل
0% تکمیل شده 0/2 قدم
فصل هفتم 2 درس
نمایش محتوا
محتوای فصل
0% تکمیل شده 0/2 قدم
فصل نهم 2 درس
نمایش محتوا
محتوای فصل
0% تکمیل شده 0/2 قدم

1,600,000 تومان – ثبت نام

نکته مهم: پیش نیاز این دوره کلاس دانش زبان ۱ هست. بدون گذراندن دوره دانش زبان ۱ این دوره برای شما مفید نخواهد بود. 

اطلاعیه مهم:

متاسفانه بعلت ابتلای استاد عطایی به بیماری کووید ۱۹ از تاریخ ۱۹ خرداد تا اطلاع ثانوی و بهبودی استاد تمامی فعالیت های سایت اعم از پاسخدهی به سوالات شما عزیزان و تایید و تصحیح پروژه ها به مدت ۱ هفته به حالت تعلیق در خواهند آمد.

لطفا در این مدت به مرور درسهای گذشته پرداخته و از کوییزها برای تمرینات استفاده نمایید.

با تشکر از همکاری شما عزیزان و همراهان مدرسه مجازی عطایی آنلاین