کلاس دانش زبان ۴ آخرین ترم از کلاسهای دانش زبان انگلیسی استاد عطایی میباشد که به موضوع جملات شرطی در انگلیسی میپردازد.

شاید اگر شما در کلاسهای ترمیک آموزشگاه ها شرکت کرده باشید با خودتون فکر کنید که خب مگه شرطی ۳ نوع بیشتر نیست؟

در جواب باید گفت خیر

مثل خیلی از مطالب دیگری که در کلاسهای دانش زبان ۱ تا ۳ یاد گرفتیم و دیدیم که چقدر همه چیز ناقص تدریس میشه. این موضوع برای شرط ها هم صدق میکنه و مطالب به هیچ عنوان کامل گفته نشدن.

تمام مطالبی که در کلاسهای دانش زبان ۱ تا ۳ گفته شدن شامل یک بعد غیرواقعی یا unreal میشن که دونستن اون ضروری هست هم برای مکالمه و هم برای درک بهتر مکالمات افراد دیگر و ناگفته نمونه که در امتحانات بین المللی انگلیسی این قسمت برای گرفتن نمرات بالا تاثیر زیادی داره.

در کلاسهای معمولی مکالمه زبان آموزان با جملات شرطی نوع ۱ و ۲ و ۳ آشنا میشن که طبق تجربه فقط جملات شرطی نوع ۱ رو درست یاد میگیرن و از درک جملات شرطی نوع ۲ و ۳ کاملا عاجز هستند و در مکالمات اصلا استفاده نمیکنن از این کاربردها که نتیجه اون میشه یک انگلیسی بسیار ساده.

با گذراندن دوره دانش زبان ۴ به شما بصورت دقیق و کامل نحوه استفاده صحیح از دهها مدل مختلف جملات شرطی رو یاد میگیرید و اون هم به سادگی آب خوردن.

تدریس دوره دانش زبان ۱ خودآموز

برعکس کلاسهای معمول در مدرسه مجازی عطایی آنلاین، کلاس دانش زبان خودآموز استاد عطایی فاقد پروژه میباشند به این معنا که زبان آموز قادر خواهد بود تا بدون انجام پروژه به تمامی درسها دسترسی داشته باشد. 

دقت داشته باشید که در کلاسهای خودآموز قابلیت دانلود درسها وجود ندارد و همه درسها میبایست بصورت آنلاین تماشا شوند.

دانش زبان ۴
با ثبت نام خودآموز

یادگیری خودتون رو از همین حالا شروع کنید

محتوای کلاس

نمایش همه
محتوای فصل
0% تکمیل شده 0/1 قدم
جلسه هفتم 2 درس
نمایش محتوا
محتوای فصل
0% تکمیل شده 0/2 قدم
جلسه هشتم 1 درس
نمایش محتوا
محتوای فصل
0% تکمیل شده 0/1 قدم

نکته مهم: پیش نیاز این دوره کلاس دانش زبان ۳ میباشد و بدون گذراندن دوره دانش زبان ۳ درک بعضی از مطالب این دوره برای زبان آموزان سخت و تا حدودی غیرممکن میباشد.