کلاس آنلاین زبان انگلیسی

دانش زبان 1 مهر ۹۸

وضعیت فعلی
ثبت نام نشده
شهریه
Closed
Get Started
This course is currently closed

به کلاس دانش زبانی ۱ خیلی خوش آمدید و متشکریم از اعتماد شما به این دوره خاص و بی نظیر.

از امروز شما برای اولین بار در عمرتون در مسیر درست یادگیری زبان قرار میگیرید و ازتون میخام که هر آنچه از زبان تا الان یاد گرفتید رو بگذارید کنار چون ما قصد داریم که زبان رو به شکل دیگری یاد بگیریم. به بهترین شکل ممکن و به طبیعی ترین شکل ممکن.

 

تدریس دوره دانش زبان ۱

کلاس ها به شکل غیر زنده برگزار میشن که برخلاف خیلی از باورها بهترین نوع یادگیری هست. یعنی شما میتونید یک درس رو چندین بار گوش بدید و نوت برداری کنید و سوالات خودتون رو یادداشت کنید و از ما بپرسید. درسها رو سعی میکنیم که به کامل ترین شکل ممکن ارایه بدیم ولی جا برای پرسش و سوال همیشه زیاد هست و حتما سوالات خودتون رو در قسمت نظرات ارایه بفرمایید تا بررسی بشن.

برای هر درس تعدادی تمرین و پروژه در نظر گرفته شده که میبایست از طرف دانشجویان برای ما ارسال بشه و این یک باید هست تا بتونید در مسیر درست قرار بگیرید چون درسهای بعدی همگی به دروس قبلی اشاره دارند و اگر درسهای قبلی رو کار نکردید حتما درسهای گذشته رو کار کنید و بعد درسهای جدید رو کار کنید. بعد از هر درس ۲ الی ۴ روز فرصت دارید تا سوالات خودتون رو مطرح کنید تا استاد عطایی در ویدیوی درس حل تمرین پاسخگو باشند. سوالاتی که بعد از ویدیوی حل تمرین در قسمت نظرات گذاشته بشن متاسفانه پاسخ داده نمیشن و خود دانشجویان باید با هم همکاری لازم رو داشته باشند و به هم کمک کنند مثل یک کلاس واقعی زبان.

 

 

 

محتوای کلاس

نمایش همه