کلاس آنلاین مکالمه آیلتس

کلاس آنلاین مکالمه آیلتس استاد عطایی قوی ترین و با کیفیت ترین کلاس آنلاین جهت آشنایی با امتحان مکالمه IELTS و یادگیری تکنیک ها و روش های پاسخ دهی به سوالات برای کسب بالاترین نمره میباشد. 

کلاس آنلاین مکالمه آیلتس

 

امتحان مکالمه IELTS

امتحان مکالمه IELTS بصورت جداگانه از دیگر قسمت ها برگزار میشه و یک مصاحبه حضوری با یک ممتحن آیلتس هست.  امتحان مکالمه آیلتس در ۳ بخش برگزار میشه و قدرت زبان آموز در استفاده از گرامر، لغت، تلفظ، توانایی برقراری ارتباط بین جملات و … رو چک میکنه. جهت کسب نمره بالا در امتحان آیلتس اولا باید دانش قوی در موارد بالا داشته باشید و دوما با سبک سوال پرسیدن و سوال جواب دادن آشنا باشید. این دوره کاملا منطبق بر استاندارد های ارایه شده در سازمان رسمی برگزاری امتحان آیلتس IELTS.ORG طراحی شده و هیچ گونه نظر شخصی اعمال نمیشه تا بالاترین استاندارد ارایه بشه.

 

کلاس آنلاین مکالمه آیلتس استاد عطایی 

کلاس آنلاین مکالمه آیلتس استاد عطایی اصولی ترین روش آموزش مکالمه آیلتس هست و بجای آموزش تکنیک هایی که فقط در اون جملاتی رو حفظ کنید و سر امتحان صرفا از مطالب حفظ شده استفاده کنید، بصورت سیستماتیک روش هایی رو به شما آموزش میدیم که از طریق اون بتونید توقعات ممتحن رو درک کرده و با دانش بالا اقدام به پاسخدهی کنید و اکثر (اگر نه تمام) توقعات ممتحن رو پاسخگو باشید تا به بالاترین نمره ممکن برسید. 

 

پیش نیازهای کلاس آنلاین مکالمه آیلتس استاد عطایی

برای کسب نمره مناسب در امتحان مکالمه آیلتس باید سطح زبان آموز حداقل Intermediate باشد و توصیه اکید ما این هست که زبان آموزان حتما دوره های دانش زبان ۱ الی ۴ را در مدرسه مجازی عطایی آنلاین گذرانده باشند. 

در کلاس آنلاین مکالمه IELTS استاد عطایی اشاره های بسیار به مطالب تدریس شده در کلاس دانش زبان ۱ الی ۴ شده است و تسلط به این مطالب تضمین کننده کسب نمره بالا توسط دانشجو میشود. 

همچنین کلاس دانش رایتینگ آیلتس هم پیش نیاز اصلی کلاس دانش مکالمه آیلتس هست که در اون با ساختارهای Compound و Complex که یکی از ضروریات نگارش و همچنین مکالمه آیلتس هست آشنا میشید و همچنین دوره تکنیک های گفته شده در قسمت رایتینگ در قسمت مکالمه هم به کار برده میشوند و اشاره ای همیشگی به این کلاس خواهیم داشت و بدون شرکت در کلاس دانش رایتینگ آیلتس کلاس مکالمه نمیتونه تضمین کننده نمره مناسب در آیلتس باشه. 

 

نحوه برگزاری کلاس آنلاین مکالمه آیلتس استاد عطایی

هدف اصلی ما در برگزاری کلاس مکالمه آیلتس صرفا یادگیری اصول پاسخگویی به سوالات و مکالمه صحیح و طبیعی در جلسه امتحان هست اما البته در کل مسیر با زبان آموز خواهیم بود و تک تک مطالبی که در درسها گفته میشن در قالب تمرین و پروژه هایی خاص از زبان آموز خواسته میشن و تمام پروژه ها بصورت تصویری تصحیح شده و ایرادات و اشتباهات رفع میشن تا زبان آموز دقیقا بدونه که سر جلسه امتحان چطور باید پاسخ بده تا به بالاترین نمره دست پیدا کنه.

در دوره آنلاین دانش آیلتس استاد عطایی درباره بایدها و نبایدهای جلسه امتحان صحبت میکنیم و نمونه های واقعی امتحان مکالمه آیلتس رو تحلیل و بررسی میکنیم تا در زمان امتحان واقعی هیچ استرس و نگرانی نداشته باشید.

 

در پایان دوره به چه نمره ای در آیلتس میرسم؟

تکنیک ها و مطالبی که در این دوره یاد میگیرید برای کسب نمره 6.5 الی 8 آیلتس طراحی شده اند. اما به یاد داشته باشید که کسب نمره بالا در امتحان آیلتس مستلزم ممارست و تمرین بسیار بسیار زیاد میباشد و صرفا ثبت نام در کلاس و گوش دادن به درسها به تنهایی نمیتونن که به شما آنچنان کمک کنند.

همین حالا در کلاس آنلاین دانش آیلتس استاد عطایی ثبت نام نمایید.

ثبت نام کلاس دانش آیلتس استاد عطایی

ثبت نام دوره کامل

دانش آیلتس آکادمیک
  • دوره رایتینگ آکادمیک
  • دوره مکالمه آیلتس
  • دوره ریدینگ آیلتس (آکادمیک)
  • دوره لیسنینگ آیلتس
۳ میلیون تومان

ثبت نام دوره کامل

دانش آیلتس جنرال
  • دوره رایتینگ جنرال
  • دوره مکالمه آیلتس
  • دوره ریدینگ آیلتس (جنرال)
  • دوره لیسنینگ آیلتس
۳ میلیون تومان

زبان آموزانی که سابقه شرکت در امتحان آیلتس رو دارن ممکنه که بخان فقط کلاس مکالمه آیلتس استاد عطایی رو شرکت کنند. در این صورت با کلیک در اینجا میتونید فقط کلاس آنلاین مکالمه آیلتس استاد عطایی رو ثبت نام کنید.