آموزش انگلیسی در سفر
وضعیت فعلی
ثبت نام نشده
شهریه
بسته
شروع کنید
این کلاس در حال حاضر بسته است

اصطلاحات انگلیسی در سفر و اهمیت یادگیری آن

یادگیری عبارات و اصطلاحات انگلیسی در سفر شما میتواند تغییرات شگرفی ایجاد نماید. اگر زبان انگلیسی شما خوب نباشد، یک سفر خوب میتواند با استرس، خجالت زدگی و عدم اعتماد به نفس همراه شود و نه تنها شما نتوانید از سفر خود لذت ببرید بلکه میل و رغبت در مسافرت هم از شما گرفته خواهد شد. حتی اگر انگلیسی شما خوب هم باشد، باز هم ناآشنا بودن با کلمات، اصطلاحات و موقعیت ها میتواند شما را دچار استرس کند و اجازه ندهد تا به راحتی ارتباط برقرار کنید. با علم به این موضوع و اهمیت یادگیری اصطلاحات زبان انگلیسی در سفر تصمیم گرفتیم دوره ای کوتاه ولی مفید برای تدریس اصطلاحات انگلیسی در سفر را برای شما آماده کنیم تا فقط با گذراندن این دوره بتوانید مایحتاج زبانی خود را در کشورهایی که به آن قصد مسافرت دارید را برآورده نمایید.

نحوه تدریس اصطلاحات انگلیسی در سفر

در طراحی دوره عبارات و اصطلاحات انگلیسی در سفر تمامی موقعیت های ممکن که برای یک مسافر رخ خواهد داد را مرور خواهیم نمود و زبان آموز با کلمات و اصطلاحات موقعیت های پرکاربرد نظیر فرودگاه، داخل هواپیما، هتل، رستوران، خرید و … آشنا شده و با مرور و تمرین آنها را قادر به استفاده خواهد بود. در طراحی این دوره سعی شده همه موقعیت های ممکن پیش بینی شده و اصطلاحات، لغات و … که به آن موقعیت مربوط میشوند تک به تک و کامل توضیح داده شوند تا نه تنها درک کاملی در شما بوجود بیاید، بلکه بتوانید با حفظ کردن آنها مشکلات کمتری در سفر خود داشته باشید.

دوره اصطلاحات انگلیسی در سفر شامل درس های زیر میباشد:

  • لغات و اصطلاحات انگلیسی در فرودگاه و هواپیما
  • لغات و اصطلاحات انگلیسی در قطار و اتوبوس
  • لغات و اصطلاحات انگلیسی در هتل
  • لغات و اصطلاحات انگلیسی در رستوران و سفارش غذا
  • لغات و اصطلاحات انگلیسی برای خرید کردن

نکته: لیست بالا در حال تکمیل شدن میباشد و به زودی شامل درس های کامل تر و تمرینات و … خواهید بود.

با توجه به اینکه این دوره با  تبلت، موبایل و کامپیوتر سازگار میباشد، شما میتوانید حتی در مسافرت های خود به مرور درس ها بپردازید.