کلاس آنلاین زبان انگلیسی دانش زبان

نیمه خصوصی - ۸ ماهه - تسلط بی نظیر به مکالمه انگلیسی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

ترم پاییز ۱۴۰۳

درباره کلاس آنلاین زبان انگلیسی دانش زبان (نیمه خصوصی)

در کلاسهای دانش زبان نیمه خصوصی من بهتون کمک میکنم که در تنها ۸ ماه به بالاترین سطح ممکن در مکالمه و درک زبان انگلیسی برسید. 

نظم

مهمترین فاکتور برای یادگیری زبان انگلیسی نظم هست که در کلاسهای دانش زبان نیمه خصوصی بصورت کامل رعایت میشه و زبان آموز مجبور هست که در ساعت مشخص در جلسات شرکت کنه تا بتونه به نتیجه دلخواه خودش که تسلط به مکالمه انگلیسی هست برسه. اما برای رسیدن به این هدف فقط نظم مهم نیست بلکه سیستم آموزشی و سبک برگزاری کلاس هم مهم میشه. بخاطر همین این کلاسها بصورت ۳۲ هفته ای برگزار میشن تا فقط و فقط کسانی در این کلاس ثبت نام کنند که انگیزه کافی برای تکمیل کل دوره رو داشته باشند. 

آموزش اصولی زبان: حذف تفکر فارسی

بصورت خلاصه اگه بخام بگم ما از کتابها و منابع خارجی که بقیه کلاسها، اساتید و آموزشگاه ها بکار میگیرن استفاده نمیکنیم چون اگه اون منابع خوب بودن پس همه تا الان باید زبان رو یاد میگرفتن. متد آنالیزی عطایی یک سیستم فوق العاده اصولی آموزش هست که کمک میکنه که تفکر فارسی رو حذف کنید و بتونید جمله های انگلیسی واقعی بسازید نه اینکه توی ذهنتون فارسی ترجمه کنید و بعدش با کلمات انگلیسی اون رو جایگزین کنید چون این اصلا انگلیسی نمیشه و فارسی میشه با کلمات انگلیسی. در انتهای دوره ۳۲ هفته ای دانش زبان و با کمک گرفتن از این متد شما کاملا انگلیسی فکر میکنید و جملات شما کاملا شبیه به یک شخص انگلیسی زبان هست. 

بهترین سبک برگزاری کلاس

سبک برگزاری کلاسهای دانش زبان نیمه خصوصی خیلی متفاوت با اون چیزی که هست که شما تجربه کردید و وقتی میگم متفاوت یعنی خیلی خیلی بهتر. درسته که ما ۳۲ جلسه مکالمه در طول ۸ ماه براتون برگزار میکنیم اما شما باید روزانه ۱ ساعت وقت قبل از هر جلسه بزارید تا خودتون رو آماده کلاس کنید.

کلاس های دانش زبان نیمه خصوصی شامل ۲ بخش هستن:

  1. بخش درس و تمرین
  2. بخش مکالمه

در کلاسهایی که شما شرکت کردید روند کلاس اینطور بوده که شما بدون دونستن سرفصل مطالب سر کلاس حاضر میشید، استاد محترم تدریس مطلب جدید رو انجام میدن و اگر شما تیز باشید مطلب رو میفهمید و میتونید درلحظه ازش استفاده کنید اما اگه یه لحظه متوجه نشید مطلب رو کلی استرس میگیرید یا راندمان یادگیری پایین میاد و …

در کلاسهای دانش زبان نیمه خصوصی تمام سرفصل ها و مطالب و منابع در اختیار شما قرار داده شده در داخل سایت و بعد از ثبت نام درس اول براتون باز میشه. شما فیلم درسهایی که من دادم رو میبینید، یادداشت برداری میکنید، اگر نیاز باشه چندین و چند بار فیلم رو نگاه میکنید و با انجام کوییزها و تمرینات درکتون از مطالب کامل میشه و اگر سوالی دارید در سایت مطرح میکنید تا من پاسخگو باشم و همچنین سوال دیگر زبان آموزان رو هم میتونید ببینید. 

حالا با آمادگی کامل سر جلسه مکالمه که بصورت هفته ای یک جلسه از طریق اسکایپ برگزار میشه حاضر میشید. ابتدای جلسه پروژه ای که برای درس اول ازتون خواسته شده بود رو کار میکنیم و من اونها رو رفع اشکال میکنم و پیشنهاداتی میدم تا کیفیت کارتون بالاتر بره و بعد شروع میکنیم به تمرین مکالمه اختصاصی برای اون درس خاص. 

حالا شمایی که یک هفته فرصت داشتید که درسها رو کامل درک کنید و سر کلاس حاضر باشید و ایرادات خودتون رو هم اصلاح کردید میتونید به بهترین شکل تمرین مکالمه انجام بدید تا لحن و تلفظ و سبک بیان بهتری پیدا کنید. 

بعد از پایان جلسه مکالمه درس دوم برای همه زبان آموزان کلاس باز میشه تا خودشون رو برای جلسه بعدی که ۷ روز بعد برگزار میشه آماده کنن. هر جلسه مطالب درسهای قبلی هم سر کلاس باید استفاده بشن و اینطوری مطمئن میشیم که انگلیسی طبیعی و متنوع رو یاد میگیرید.

گزینش

برای اینکه مطمئن بشیم که سطح تمامی زبان آموزان یکسان هست و اینکه آیا سطح شما مناسب کلاس هست یا خیر در ابتدا یک تعیین سطح انجام میشه تا از مناسب بودن سطح شما برای کلاس مطمئن بشیم. اینطوری کلاس هم برای شما سخت نمیشه و هم روند کلاس با اختلال مواجه نمیشه. 

برای گزینش شدن متن “گزینش کلاس نیمه خصوصی دانش زبان” رو به شماره 09193953865 ارسال کنید (واتسپ، تلگرام یا پیامک) تا باهاتون هماهنگی های لازم انجام بشه تا باهاتون تماس گرفته بشه و تعیین سطح انجام بشه و بعد بتونید در کلاس مناسب ثبت نام کنید. 

کلاس دانش زبان (نیمه خصوصی)
پاییز ۱۴۰۳
روز برگزاری: پنجشنبه
ساعت برگزاری: ۹:۰۰ الی ۱۰:۳۰ ظهر
تاریخ شروع کلاس: ۵ مهر ۱۴۰۳
طول دوره: ۸ ماه
(دسترسی ۲۴ ساعته به درس ها داخل سایت + ۳۲ جلسه مکالمه)
ظرفیت باقی مانده: ۶ نفر
شهریه: ۲۳ میلیون تومان

۲ نفر تا الان ثبت نام شدن

در قسمت بالا کلاس های جدید قابل ثبت نام رو مشاهده میکنید.

شهریه کل دوره ۲۳ میلیون تومان هست. 

این کلاس بصورت ۸ ماهه برگزار میشه که شامل دسترسی ۲۴ ساعته به تمام درسها و تمرینات اختصاصی هست و هر هفته یک جلسه مکالمه از طریق اسکایپ بعنوان پشتیبانی درسهای آن هفته برگزار میشه. 

۸ نفر میتونن در کلاس هر فصل ثبت نام کنند. 

هر فصل یک کلاس تشکیل میشه در انتهای هفته. 

حدنصاب تشکیل کلاس ۳ نفر هست.

اگر کلاسی به حدنصاب نرسه با کلاسی دیگه در ساعت دیگه و تاریخ دیرتر ادغام میشه.

برای ثبت نام در کلاس حداقل باید سطح PI باشید این یعنی حداقل ۲ الی ۳ ترم باید کلاس زبان رفته باشید. 

اگر سطح شما مبتدی هست میتونید از کلاس دانش زبان زیرو (رایگان) شروع کنید و خودتون رو آماده شرکت در کلاسهای دانش زبان کنید. 

اگر سطح خودتون رو نمیدونید متن “تعیین سطح” رو به شماره 09193953865 در واتسپ بفرستید تا تعیین سطح رایگان براتون انجام بشه.

با تکمیل کلاس دانش زبان شما به سطح پیشرفته میرسید. به لطف متد آنالیزی عطایی و سبک خاص برگزاری کلاس ها بعد از پایان دوره سطح زبان شما از کسانی که حتی ۵ سال دوره های آموزشگاه های دیگه رو شرکت کردن هم بهتر خواهید بود.

کلاس دانش زبان تمرکز روی حذف تفکر فارسی و جایگزینی اون با تفکر انگلیسی داره و این چون اصل اول یادگیری زبان انگلیسی هست پس تاثیر اون رو در مکالمه انگلیسی، نوشتن انگلیسی، درک از راه شنیدن یا لیسنینگ و درک از راه خواندن یا ریدینگ کاملا حس میکنید. به زبان ساده تر بعد از پایان دوره هم میتونید فیلم ببینید و متوجه بشید، هم متن های مختلف رو بخونید و کاملا درک کنید و هم مکالمه کنید و هم نوشتن شما خوب خواهد شد.

خیر، بعد از ثبت نام امکان تغییر ساعت و روز کلاس وجود نداره. 

خیر، بعد از ثبت نام امکان انصراف و عودت وجه وجود نداره. 

در صورتی که نتونید توی اون ساعت خاص شرکت کنید کلاس شما تبدیل به کلاس VIP میشه و ۱ سال دسترسی به کلاس و پشتیبانی دوره های دانش زبان VIP رو خواهید داشت. 

برای افراد مختلف این متفاوت هست. 

اما حداقل ۱ ساعت در روز ضروری هست تا بتونید بصورت آماده سر کلاس حاضر باشید.

اسکایپ قابلیت ضبط جلسات رو داره و اگر جلسه ای رو به هر دلیلی از دست بدید میتونید فایل ضبط شده اون جلسه رو در کلاس ببینید و دانلود کنید. 

برای تکمیل ثبت نام تا پیش از شروع کلاس فرصت دارید تا ثبت نام خودتون رو تکمیل کنید. این یعنی شما میتونید که قبل از شروع کلاس شروع به پرداخت کنید و به این شکل تا قبل از شروع کلاس تمام مبلغ کامل شده. 

کلاس های دانش زبان از منابع و کتب معمول و رایج آموزشگاه ها و بازار استفاده نمیکنه و منابع کاملا اختصاصی و ابداع شده توسط استاد عطایی هستند. مطالب این دوره رو در هیچ کتاب و هیچ کلاس توسط هیچ استادی نمیتونید پیدا کنید. به همین خاطر شما بعد از فقط ۸ ماه میتونید به دانش و مهارتی در زبان برسید که برای دیگران حتی بعد از سالها زبان خوندن هم بهش نمیرسن. 

بله کلاس ها بصورت تک نفره هم برگزار میشن که به نام کلاس دانش زبان +VIP هست و بصورت ترم به ترم پرداخت انجام میشه. 

ساعت های بالا براتون مناسب نیست؟

کلاس دانش زبان VIP

اگر مشغله خیلی زیادی دارید که فکر میکنید شاید نتونید با کلاس پیش برید بهتون کلاس دانش زبان VIP رو توصیه میکنم. محتوای این کلاس دقیقا با کلاس نیمه خصوصی یکی هست و فقط این جلسه مکالمه رو نداره که اونم میتونید با هماهنگی هر زمانی که دوست داشته باشید جلسات مکالمه اضافه بردارید. 

کلاس دانش زبان خصوصی +VIP

اگر مایلید فقط شما سر کلاس حضور داشته باشید یا بعبارتی کلاستون خصوصی باشه و بتونید در ساعت مورد علاقه خودتون کلاس داشته باشید میتونید در کلاس دانش زبان +VIP خصوصی ثبت نام کنید و بیشترین کیفیت کلاسهای دانش زبان رو تجریه کنید.