آموزش زبان از طریق انیمیشن Despicable me

انیمیشن Despicable me اولین انیمیشنی هست که من تدریس کردم و دلیل انتخاب اون فکر میکنم واضح باشه. شاید پر بیراه نباشه که بگیم شخصیت مینیون ها دوست داشتنی ترین شخصیت انیمیشنی تاریخ هستند. با اینکه مینیون ها انگلیسی حرف نمیزنن و زبان خاص خودشون رو دارن اما حضور اونها و کارهای با مزه ای که انجام میدن باعث مفرح شدن هر چه بیشتر این انیمیشن زیبا شده که در کنار لغات، اصطلاحات، ساختارها و در کل المنت های آموزشی بسیار زیادی در این انیمیشن وجود دارند من رو مجاب کرد که این انیمیشن زیبا رو تحلیل و تدریس کنم. 

350 دقیقه آموزش بی نظیر

350 دقیقه کلاس مفید برای یادگیری لغت، اصطلاحات رایج، تقویت تلفظ و تقویت listening

دسترسی مادام العمر

با یک بار ثبت نام در این کلاس برای همیشه به این دوره دسترسی دارید 

۵۰ درصد تخفیف ترافیک

۵۰ درصد تخفیف ترافیک اینترنت برای تماشای آنلاین درس ها

کلاس آموزش زبان از طریق انیمیشن مناسب چه کسی است؟

این دوره مناسب تمام زبان آموزانی بالاتر از سطح مبتدی هست که هدفشون یادگیری لغت، تقویت listening و تقویت تلفظ هست. همچنین مرور ساختارهایی که در کلاسهای دانش زبان یاد گرفتید و بهتر درک کردن اونها در موقعیت و یادگیری اصطلاحات رایج زبان انگلیسی از اهداف دیگر این کلاس فوق العاده هستند. 

چطور باید این دوره تمرین بشه؟

بعضی از افراد با یادداشت برداری یاد میگیرن و بعضی با نگاه کردن. توصیه من به همه زبان آموزان اینه که فارغ از سبک یادگیری خاص خودشون، دفعه اول رو فقط به تماشای این دوره و تک تک قسمت ها اختصاص بدید و در صورت امکان به هیچ وجه یادداشت برداری نکنید. یادداشت برداری وقت زیادی ازتون میگیره و در نهایت خیلی کم به اون یادداشت ها رجوع خواهید کرد. اگر هم در آینده قراره که به چیزی رجوع کنید، چی بهتر از خود این کلاس؟

خیلی راحت میتونید به کلاس رجوع کنید و درسها رو دوباره مرور کنید و دوباره ببینید. این سبک یادگیری بهترین روش هست و زبان آموزی که ۵ الی ۱۰ حتی ۲۰ بار این ویدیوها رو تماشا کنه مطمئنا تمام لغات و اصطلاحات و … رو از بر میشه و ذهنش میتونه که در موقعیت صحیح اون رو فراخوانی کنه و بدون فکر کردن از کلمه یا اصطلاح یا جمله صحیح با تلفظ درست استفاده کنه.

محتوای کلاس

نمایش همه

همین حالا ثبت نام کنید

با ثبت نام در این دوره به 350 دقیقه آموزش مفید بصورت مادام العمر دسترسی خواهید داشت.