آموزش زبان از طریق انیمیشن Toy Story 4

 انیمیشن Toy Story 4 نیازی به معرفی نداره. این انیمیشن محبوب با شخصیت های جذاب و داستان حتی جذاب تر من رو مجاب کرد تا یک دوره کامل و بی نظیر رو بر اساس این انیمیشن آماده کنم که نتیجه فوق العاده بود و یکی از بهترین دوره های سایت مدرسه مجازی عطایی آنلاین بوجود اومد.

۵۰۰ دقیقه آموزش بی نظیر

۵۰۰ دقیقه کلاس مفید برای یادگیری لغت، اصطلاحات رایج، تقویت تلفظ و تقویت listening

دسترسی مادام العمر

با یک بار ثبت نام در این کلاس برای همیشه به این دوره دسترسی دارید 

۵۰ درصد تخفیف ترافیک

۵۰ درصد تخفیف ترافیک اینترنت برای تماشای آنلاین درس ها

کلاس آموزش زبان از طریق انیمیشن مناسب چه کسی است؟

این دوره مناسب تمام زبان آموزانی بالاتر از سطح مبتدی هست که هدفشون یادگیری لغت، تقویت listening و تقویت تلفظ هست. همچنین مرور ساختارهایی که در کلاسهای دانش زبان یاد گرفتید و بهتر درک کردن اونها در موقعیت و یادگیری اصطلاحات رایج زبان انگلیسی از اهداف دیگر این کلاس فوق العاده هستند. 

چطور باید این دوره تمرین بشه؟

بعضی از افراد با یادداشت برداری یاد میگیرن و بعضی با نگاه کردن. توصیه من به همه زبان آموزان اینه که فارغ از سبک یادگیری خاص خودشون، دفعه اول رو فقط به تماشای این دوره و تک تک قسمت ها اختصاص بدید و در صورت امکان به هیچ وجه یادداشت برداری نکنید. یادداشت برداری وقت زیادی ازتون میگیره و در نهایت خیلی کم به اون یادداشت ها رجوع خواهید کرد. اگر هم در آینده قراره که به چیزی رجوع کنید، چی بهتر از خود این کلاس؟

خیلی راحت میتونید به کلاس رجوع کنید و درسها رو دوباره مرور کنید و دوباره ببینید. این سبک یادگیری بهترین روش هست و زبان آموزی که ۵ الی ۱۰ حتی ۲۰ بار این ویدیوها رو تماشا کنه مطمئنا تمام لغات و اصطلاحات و … رو از بر میشه و ذهنش میتونه که در موقعیت صحیح اون رو فراخوانی کنه و بدون فکر کردن از کلمه یا اصطلاح یا جمله صحیح با تلفظ درست استفاده کنه.

نمونه کوتاه تدریس یکی از قسمت ها

محتوای کلاس

نمایش همه

همین حالا ثبت نام کنید

با ثبت نام در این دوره به ۵۰۰ دقیقه آموزش مفید بصورت مادام العمر دسترسی خواهید داشت.