آموزش مبتدی انگلیسی

در صورتی که حس میکنید که سطح زبان شما خیلی پایین هست و مبتدی زبان رو نمیدونید میتونید از همین لحظه یادگیری رو شروع کنید.

 

دوره خودآموز مبتدی انگلیسی

در این دوره که مثل دوره های دانش زبانی بصورت تعاملی تعریف نشده و بصورت خودآموز هست. یعنی تمام دروس از قبل ضبط شده هستند و همه مطالب کاملا مشخص هستند. تمرینات در نظر گرفته شده نیز کاملا گویا و ساده هستند و عملا نیازی به استاد نخواهید داشت. در این دوره از الفبای انگلیسی شروع میکنیم و تلفظ صحیح اونها رو تدریس میکنیم. سپس با جمله سازی صحیح انگلیسی آشنا میشیم و المنت های جمله رو براتون شرح میدیم. با زمان های گذشته، حال و آینده آشنا میشیم و منفی سازی و سوال سازی رو یاد میگیریم. همچنین کلی لغت ضروری با معنی اونها رو هم در این دوره یاد میگیرید.

 

این دوره نیازی به تعامل با استاد عطایی نداره و در دوره های دانش زبانی تمام ایرادات ممکن که ریشه مبتدی دارن (در صورت وجود) رفع خواهند شد.

 

محتوای کلاس

نمایش همه
250,000 تومان – ثبت نام

اطلاعیه مهم:

متاسفانه بعلت ابتلای استاد عطایی به بیماری کووید ۱۹ از تاریخ ۱۹ خرداد تا اطلاع ثانوی و بهبودی استاد تمامی فعالیت های سایت اعم از پاسخدهی به سوالات شما عزیزان و تایید و تصحیح پروژه ها به مدت ۱ هفته به حالت تعلیق در خواهند آمد.

لطفا در این مدت به مرور درسهای گذشته پرداخته و از کوییزها برای تمرینات استفاده نمایید.

با تشکر از همکاری شما عزیزان و همراهان مدرسه مجازی عطایی آنلاین