مکالمات تلفنی انگلیسی

یادگیری مکالمات تلفنی انگلیسی یکی از واجب ترین مهارت هایی هست که یک زبان آموز باید اون رو یاد بگیره. 

فرهنگ مکالمه پشت تلفن در انگلیسی خیلی متفاوت از دیگر بخش های مکالمه هست. لغات و اصطلاحات و حتی شکل صحبت کردن کاملا متفاوت هست و عدم دونستن این اصطلاحات و موقعیت ها باعث ایجاد استرس خیلی زیاد خواهد شد.

کسی که انگلیسی یاد بگیره نمیتونه به هیچ وجه از مکالمات تلفنی اجتناب کنه. دیده شده کسانی که در قسمت های دیگر زبان خوب پیشرفت کردن ولی سعی میکنن که تا اونجایی که میتونن در موقعیت تلفنی قرار نگیرن چون توانایی پایین تری در این قسمت دارند. 

اما باید این رو بدونیم که به هر حال یه روز مجبور هستیم که با کسی پشت تلفن صحبت کنیم. چه در مسافرت باشیم و نیاز به تاکسی داشته باشیم، یا با پذیرش هتل بخواهیم حرف بزنیم یا بلیت قطار رزرو کنیم و … اگر هم که به فکر مهاجرت هستید باید بدونید که همیشه نیاز به مکالمات تلفنی دارید و بهتره که با گذروندن این دوره بی نظیر و کامل از همین حالا خودتون رو آماده کنید.

در این دوره با قسمت های مختلف مکالمات تلفنی نظیر معرفی خود، پرسیدن نام تماس گیرنده، درخواست اتصال، بیان هدف تماس، گرفتن و گذاشتن پیغام، تایید و نفی، درخواست پشت خط ماندن و بسیاری موارد دیگر آشنا خواهید شد و در طول دوره صداها و لهجه های مختلف رو خواهید شنید تا گوشتون با صداهای مختلف آشنا بشه.

یک نمونه کوتاه از این دوره فوق العاده رو اینجا ببینید:

همین حالا ثبت نام و شروع به یادگیری نمایید.