ثبت نام کلاس خودآموز زبان انگلیسی ۴ ماهه استاد عطایی

کلاس خودآموز زبان انگلیسی ۴ ماهه استاد عطایی

یادگیری زبان انگلیسی بصورت اصولی و بدون استرس

کلاس خودآموز زبان انگلیسی ۴ ماهه استاد عطایی مناسب ترین دوره برای یادگیری اصولی زبان انگلیسی برای کسانی هست که وقت زیادی برای یادگیری زبان رو ندارن و همچنین کسانی که حوصله تمرینات و انجام پروژه و استرس امتحان و … ندارن. 

مزیت کلاس خودآموز

مطمئنا که شرکت در کلاسهای دانش زبان VIP و VIP+ برای کسانی که قصد یادگیری اصولی و جدی انگلیسی رو دارن پیشنهاد میشه ولی به این هم آگاهم که افرادی هستند که وقت زیادی برای یادگیری ندارن یا اینکه با شرکت در کلاس استرس زیادی میگیرن و یادگیری شون مختل میشه. به همین خاطر کلاس خودآموز زبان انگلیسی دانش زبان رو هم برای این دسته از کاربران در نظر گرفتم. 

این نوع یادگیری بسیار بهتر و موثر تر از روش های خوداموز مرسوم هست. اکثرا میرن سراغ کتابها و یا سی دی های آموزشی که خیلی پراکنده هستند و زبان آموز معمولا حتی بیشتر از ‍۱ یا ۲ جلسه نمیتونه باهاش کار کنه. اما کلاس آنلاین دانش زبان خودآموز یک برنامه مدون و فوق العاده رو داراست که شما رو در مسیر جذاب یادگیری قرار میده و مطالبی که توی این دوره یاد میگیرید نه توی هیچ کلاسی تدریس میشه و نه توی هیچ کتابی میتونید پیدا کنید چون سیستم مورد استفاده در کلاسهای دانش زبان ابداع شده توسط خود من (علی اکبر عطایی) هست که به نام سیستم آنالیزی هست و بیش از ۱۵ سال هست که من این سیستم رو تدریس میکنم.

همچنین کلی تمرین و کوییز خودآموز هم براتون در نظر گرفتم که کمترین وقت ممکن رو ازتون بگیره و خیلی راحت بتونید متوجه اشتباهاتتون بشید چون در صورت اشتباه در همون لحظه براتون توضیحاتی میاد که بهتون میگم که اشتباهتون کجاست.

با ثبت نام در کلاس آنلاین خودآموز دانش زبان شما هیچ محدودیت زمانی ندارید و در هر ساعتی از شبانه روز میتونید که به درسها دسترسی داشته باشید ولی تنها محدودیت شما اینه که اجازه دانلود درسها رو ندارید و باید بصورت آنلاین درسها رو ببینید و تمرینات رو انجام بدید. 

آماده یادگیری اصولی و خودآموز هستید؟

اگر قبلا کلاس رفتید از کلاس دانش زبان ۱ خودآموز شروع کنید ولی اگر خیلی ضعیف هستید در ابتدا کلاس خودآموز مبتدی انگلیسی رو ثبت نام کنید و بعد این قسمت رو ثبت نام کنید.

دانش زبان ۱ خودآموز

یادگیری اصولی و بدون محدودیت

دانش زبان 2 خودآموز

یادگیری اصولی و بدون محدودیت

دانش زبان 3 خودآموز

یادگیری اصولی و بدون محدودیت

دانش زبان 4 خودآموز

یادگیری اصولی و بدون محدودیت

یا اینکه همزمان در هر ۴ دوره دانش زبان خودآموز ثبت نام کنید و ۲ میلیون تومان تخفیف بگیرید

۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

تا این لحظه 0 نفر
در کلاس های خودآموز استاد عطایی ثبت نام کرده اند.
دکمه بازگشت به بالا

جلسه اول کلاس دانش لغت ۱

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
جلسه بعدی همین سه شنبه ساعت ۷ عصر برگزار میشه