با عرض سلام در کلاس دانش زبان یک ساختار های زبان تدریس شد، این کلاس برای من که میتونم بگم شناختی نسبت به ساختار ها نداشتم خیلی خوب بود، من واقعا نمیدونستم که یک جمله توی ساختارهای متفاوت معانی کاملا متفاوتی میتونه داشته باشه. تست و پروژه بعد از هر جلسه خیلی خوب بودند و به من در درک بهتر مطالب خیلی کمک کردند، جلسه رفع اشکال و دیدن پروژه های سایر دوستان هم بسیار عالی و آموزنده بود. من همیشه دنبال یه همچین کلاسی بودم که بتونم توی خونه زبان بخونم و این رفت و امد هایی که خیلی خسته کننده میتونه باشه رو نداشته باشم. خدارو شکر میکنم که این فرصت توسط یک استاد خیلی خوب برای من فراهم شد. از استاد عطایی به خاطر تدریس عالیشون بسیار ممنونم و امیدوارم این شیوه تدریس آنلاین همینطور ادامه داشته باشه تا همه افراد در هر کجا بتونن از تدریس عالی استاد بهره مند بشن. لغت ها و فعل های مربوط به هر ساختار که برای اون ساختار پر تکرار هستند بسیار مفید و جذاب اند. رفع اشکال پروژه ها قسمتیه که میشه خیلی از ایرادهای خودم رو بفهمم و حتی ایرادای دوستای دیگه باعث میشه درک بهتری از مطالب پیدا کنم.
ژیلا ح.
دانشجوی کلاس دانش زبان ۱
دسته‌بندی مطالب و روش تدریس بسیار عالی بود. تمرینها بسیار حساب شده بودند و از همه مهمتر تدریس استاد عطایی بی‌نظیر بود و تقریبا تمام سوالات ذهنی مخاطب رو پاسخ می‌دادند. خیلی خوشحالم از اینکه با استاد عطایی آشنا شدم تا بعد از سالها یادگیری زبان، امروز با گذراندن ترم دانش زبان۱ احساس یادگیری واقعی رو داشته باشم و عاشق انگلیسی باشم و در نهایت بهترین قسمت کلاس برای من رفع اشکالات و تحلیل پروژه ها بود.
راحله گ
دانشجوی کلاس دانش زبان ۱
درود بر استاد عطایی عزیز و گرامی و درود بر تک تک دانشجویان عزیزی که قصد آموزش زبان انگلیسی از طریق استاد عطایی رو دارند و دو دل هست که آیا این بار هم مثل بارها و سال ها پیش دوباره هزینه ،انرژی و وقت بیهوده صرف میکنند و بعد از آن با احساس ناخوشایند و حس ناکامی از ماجرا بیرون میاین رو به شما عزیزان این خبر خوش را خواهم داد که برای خود بنده درست در اولین جلسه که شروع کردم به طرز شگفت انگیزی فارسی فکر کردن بدون هیچ تلاشی حذف و یادگیری به انگلیسی آغاز شد و صرفا اگه بخوام تجربه شخصی خودم رو با شما به اشتراک بذارم که با قدم های مطمئن تر قدم های خودتون بردارید برای من به جز یادگیری زبان ،یادگیری استفاده از کلمات و جملات در موقعیت های مناسب بر اساس فرهنگ متفاوت از فرهنگ ایرانی بودن مون حائز اهمیت بود و همیشه از این که در آن محیط حضور داشته باشم و از این که کلمات و جمله های اشتباه بکار نبرم که باعث بی ادب شناخته شدن خودم و فرهنگ ایرانی بودنم باشه نگرانی داشتم و الان بی نهایت خوشحال و بی صبرانه منتظر تسلط کامل شدن خودم هستم .و لازم به ذکر است که از همین جا تشکر و قدردانی خودم رو از استاد عطایی داشته باشم که به معنای واقعی استاد هستند چرا که با جان و دل در راستای آموزش دلسوزانه وقت و انرژی صرف میکنند و کیفیت کار مطمئنا اول برای خودشون و به طبع برای دانشجویان حائز اهمیت است .در استرالیا بودم که با متد و آموزش خاص استاد عطایی از طریق یوتیوب آشنا شدم .و با بکارگیری از تکنولوژی، کلاس های آن لاین رو بخوبی و براحتی گذراندم البته ناگفته نماند که چند جلسه اول واقعا باعث اذیت استاد عزیزم شدم چون برای اولین بار بود که کلاس های آن لاین رو تجربه میکردم و واقعا برام در حین سختی ولی لذت بخش و ذوق خاصی داشتم . استاد عطایی در حافظه ها و قلب تک تک دانشجویان اش حک خواهد شد.
ژ سیوانی
دانشجوی کلاس دانش زبان ۱
Device Slider
درود بر استاد عطایی عزیز و گرامی با عرض سلام و روز به خیر خدمت همه دوستان و مخاطبینی که علاقه مند هستند زبان انگلیسی را به درستی آموزش ببینند. من در سال 90 به مدت دو سال در کلاس های زبان انگلیسی شرکت کرده بودم ،اما به دلایلی موفق به ادامه کلاس ها نشدم.تمام آموزشی که دیده بودم فراموش کردم .امسال به دنبال کلاسی بودم که ساعت های آن به ساعات کاری من تداخل نداشته باشد و در ضمن از مربی درخواست کنم که ساعت هایی را خصوصی با من کار کند .با سرچ کردن در سایت های مختلف آموزشی به سایت استاد عطایی مواجه شدم و در دو ماه اخیر (تیر و مرداد ماه 1398) دوره دانش زبان یک را در دوره های آموزش مجازی استاد عطایی گذراندم ، بسیار راضی بودم ، چرا که بیشتر از دوسالی که کلاس زبان رفته بودم زبان انگلیسی را آموختم و فیلم های آموزشی ایشان پراز محتوا و نکته بود و نکته ها و مطالبی که در فیلم های آموزشی بیان می کردند به هیچ عنوان در کلاس های زبان به ما آموزش داده نشده بود. در فیلم های آموزشی استاد عطایی ، انواع زمان ها در گرامر زبان انگلیسی به همراه مثال درچند کاربرد مختلف بیان می شد، در صورتی که در کلاس زبان انگلیسی هر زمان را در یک کاربرد و بطور کلی آموزش می دادند و این باعث میشد که در مکالمه در انتخاب زمان درست گاهی به دوگانگی مواجه شویم. امتیاز دیگر این بود که من در خانه به راحتی آموزش ها را مشاهده می کردم و تداخلی با کارم نداشت و سپس انجام دادن پروژه های ایشان مهارت مرا در یادگیری زبان انگلیسی بیشتر می کرد. نهایت سپاسگزاری از استاد عطایی برای اصولی آموزش دادن زبان انگلیسی را دارم. این قسمت ها به نظر من در کلاس دانش زبان ۱ از همه جذاب تر بودند: یک : انواع زمان ها در گرامر زبان انگلیسی در چند کاربرد مختلف به همراه مثال بیان میشد. دو: تلفظ صحیح کلمات سه : حل شدن تمرین و پروژه چهار : نمونه مثال کاربردی از کلمات در سایت پنج : بیان شیوا و رسای استاد عطایی شش : نکات مهم در استفاده از زمانها هفت: تدریس مطالب بطور جزئی نه کلی هشت: استفاده از کلمات و جملات روزمره که بسیار کاربردی بود. نه : یکپارچه کردن افعال با قاعده و بی قاعده و همچنین مطالب دیگر و تحویل به دانشپذیر
ف کریمی
دانشجوی کلاس دانش زبان ۱
سلام ، دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش زبان هستم و سالهاست درگیر زبان هستم ، مطالبی که در دانش زبان ۱ یاد گرفتم انقدر کاربردی بود که نمیدونستم واقعا باید به کدوم یا چند تا مرجع مراجعه میکردم تا این همه دانش رو یک جا بتونم یاد بگیرم. واقعا مطالب این دوره در هیچ کجا با این روش تدریس نمیشه. حذف تفکر فارسی و اصلاح ذهن ترجمه گرا یکی از مهم ترین دست اوردهای این دوره هست که باعث شده بصورت کاربردی بتونم در موقعیت واقعی از زمان ها استفاده کنم. جملاتی که الان تولید میکنم از هر زمان رو نه در دانشگاه در رشته تخصصی زبان و نه حتی در محیط واقعی یاد نگرفته بودم. با تشکر از استاد عطایی عزیز
مهیار رائفی پور
دانشجوی کلاس دانش زبان ۱
سلام در کلاس دانش زبان دو در ادامه کلاس دانش زبان یک ساختارها تدریس شد، بطوریکه ما هر هفته یک درس جدید و یک جلسه رفع اشکال تمرین و پروژه ها رو داشتیم، استاد عطایی همه پروژه ها رو میخوندن و رفع اشکال میکردن و همه ما میتونستیم پروژه های بچه های دیگه ای هم که توی کلاس شرکت کردند وپروژه هارو انجام دادن ببینم و با ایراداشون که خیلی هاش ایرادهای خود ما هم بودن آشنا بشم. من به شخصه از کلاس های آنلاین خیلی راضی هستم چون خیلی راحت و هر زمان که بخوام بدون زحمت رفت و آمد، در طول روز میتونم درس ها رو ببینم و حتی درس های قبل رو که دانلود کردم دوباره نگاه کنم. ساختار تدریس استاد بسیار عالی و فکر شده هست، ایشون قدم به قدم مطالبی که احتیاج داریم رو به طور کامل به ما آموزش میدن و با حوصله رفع اشکال رو انجام میدن.
ژیلا ح.
دانشجوی کلاس دانش زبان ۲
من واقعا در این دو ترم نکاتی رو که اصلا نمیدونستم یا آموزشگاه ها به اشتباه بیان کرده بودند رو یاد گرفتم مثلا در مورد آینده اکثر آموزشگاه ها فقط در مورد will صحبت میکردند اما من تو کلاس مجازی استاد عطایی با موارد جدیدی آشنا شدم که تقریبا میتونم بگم تو هیچ آموزشگاهی فرا نگرفته بودم واقعا کلاس استاد عطایی پربار بود و من خیلی از نکاتی که نمیدونستم رو به خوبی فراگرفتم. سپاس و تشکر فراوان از استاد عطایی دارم
ط. مقدسی
دانشجوی کلاس دانش زبان ۲
با سپاس از زحمات استاد عطایی کلاسهای 1و 2و 3 دانش زبان را شرکت کرده‌ام هر سه دوره بسیار عالی می باشد و تجربه بسیار متفاوت و البته مفیدی از حضور در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی را برای من فراهم آورد و جذاب ترین قسمت برای من آنالیز گرامر ها و جملات کاربردی بود.
راضیه ب.
دانشجوی کلاس دانش زبان ۳
سلام در کلاس دانش زبان 3 در هر جلسه یک مدال زبان انگلیسی به طور کامل تدریس می شد و همه کاربردهای اون مدال گفته میشد، برای هر جلسه یک پروژه داشتیم که استاد در یک ویدئو جداگانه رفع اشکال همه پروژه ها رو انجام می دانند. این ترم برای من خیلی مفید بود و سطح دانش منو خیلی بالاتر برد، من با کاربردهایی آشنا شدم که قبلا هیچ اطلاعی از اون ها نداشتم و این باعث شد که درک من بالاتر بره، مثلا الان درک بهتری از دیدن فیلم های انگلیسی نسبت به قبل دارم چون مدل ها در مکالمه انگلیسی خیلی پرکابرد هستند. و رفع اشکال پروژه ها و دیدن پروژه های سایر دوستان برای من جذاب بود.
ژیلا ح.
دانشجوی کلاس دانش زبان ۳
درود. بنده در کلاسهای آنلاین دانش زبان شرکت کرده ام، البته هنوز دوره ام تکمیل نشده است. دانش آموخته دکتری شیمی هستم و پایه ضعیف زبان من، همیشه برام مشکل ساز بوده . (از زمان مدرسه دیگر زبان نخوانده و فاصله زیادی گرفته بودم فقط در حد درک مطالب تخصصی رشته ام و اینکه بتوانم مقالات خودم را بنویس بلد بودم اما برای ادرس پرسیدن در خارج از کشور دچار مشکل میشدم). بنابراین چه برای جذب هیئت علمی و یا برای کار در خارج از کشور، برآن شدم که در کوتاهترین زمان ممکن پایه خییلیییی ضعیف زبانم رو به حدی که مورد نیازم هست برسانم. تا اینکه توسط همسرم (که خود مدرس زبان هستند) با سایت استاد عطایی آشنا شدم. با اینکه عینک بدبینی داشتم اما تایید همسرم به عنوان یک مدرس زبان بنده را دلگرم کرد تا در کلاسهای انلاین ثبت نام کنم. یکی از مزیت های مهم کلاس انلاین استاد عطایی این هست که هرچندبار که بخواهم میتونم فیلم های ضبط شده را گوش بدهم. و هرجایی متوجه نشدم فیلم را عقب جلو ببرم. در طول یک هفته یک درس داده میشود، آن را گوش داده و در دفتری یادداشت و پروژه را انجام داده و ارسال میکنیم. استاد زحمت تصحیح پروژه را کشیده و فیلم رفع اشکال آن را ارسال میکنند. به این ترتیب فرقی با کلاس حضوری نخواهد داشت. تلفظ صحیح استاد چنان مهارت listening مرا تقویت کرد که الان حدود 70 درصد از فیلم زبان اصلی friends را متوجه میشوم. از نظر خودم کوتاهترین روشی بود که توانست در این 6 ماه پایه فوق ضعیف من رو به یک حد نرمال برساند. در درک و همچنین نوشتن مقالات تغییر چشمگیری کرده ام. روش آنالیزی تدریس بی نظیر است و نیازی به حفظ کردن جملات نیست و بنابراین با دانستن ساختار جمله میتوان آن را تکرار کرد. این فرصت را مغتنم شمرده، از استاد گرانقدرم جناب اقای عطایی تشکر میکنم. برای دوستانی که در شهرهای دیگر زندگی میکنند یا مشغله زیادی دارند و در عین حال میخواهند با روش اصولی به یادگیری زبان بپردازند، کلاسهای انلاین استاد عطایی را پیشنهاد میکنم. موید و پیروز باشید.
مریم ن.
دانشجوی کلاس دانش زبان ۳

دیگه وقت اینه که شک رو بزارید کنار و یک بار برای همیشه و به بهترین شکل ممکن زبان انگلیسی رو یاد بگیرید

همین حالا در نزدیک ترین کلاس دانش زبان ۱ ثبت نام کنید و ۸ ماه بعدش به بالاترین سطح ممکن در زبان انگلیسی برسید.

کلاسهای جدید

کلاس دانش زبان ۳ آبان ماه

کلاس دانش زبان ۴ آبان ماه