اولین دوره کلاس های دانش زبان استاد عطایی از اردیبهشت ۹۸ شروع شد و تا این لحظه که این مطلب رو میخونید صدها نفر تونستن موفقیت در کلاس آنلاین زبان انگلیسی رو تجربه کنن و در این مقاله توصیه هایی رو برای دانشجویان جدید کلاس های آنلاین زبان انگلیسی دانش زبان داریم و امیدوارم شما هم این توصیه ها رو رعایت کنید و در کمتر از ۱سال جزء بهترین ها باشید.

نظم

مهم ترین اصل در پیشرفت در هر زمینه ای نظم هست و موفق ترین دانشجویان مدرسه مجازی زبان انگلیسی عطایی آنلاین منظم ترین دانشجوهای ما بودن و هستن. فقط کافیه که ترم اول رو که ۲ ماه طول میکشه رو منظم به اتمام برسونید و نتیجه اون رو در ترم های بالاتر میبینید که این نظم برای شما تبدیل به پیشرفت خواهد شد. کلاسهای آنلاین زبان انگلیسی استاد عطایی در ساعت خاصی برگزار نمیشه که این یک نقطه قوت برای همه زبان آموزان هست که بتونن در زمانی که خودشون فرصت دارن درس ها رو مشاهده و تمرینات رو انجام بدن. اما نکته ای که مهم هست اینه که باید حتما حتما بصورت منظم درسها کار بشن تا ذهن به موفقیت برسه.

پرسش سوال

در مدرسه مجازی عطایی آنلاین قابلیت تعامل بین دانشجو و استاد فراهم شده و با اینکه این تعامل زنده نیست ولی به جرات میشه گفت که کم از تعامل زنده نداره. یک ضرب المثل قدیمی میگه که پرسیدن بهتر از ندونستن هست و مطمئنا همینطوره و برای پیشرفت جرات پرسیدن باید داشت. البته نه هر سوالی بلکه بعد از بررسی و تمرین و دوره کردن دروس اگر هنوز سوالی دارید به عنوان یک دانشجوی موفق باید سوال رو مطرح کنید و این به کیفیت آموزشی شما و دیگران مطمئنا کمک زیادی خواهد کرد.

انجام پروژه (بدون عجله)

پروژه ها در مدرسه مجازی عطایی آنلاین نقطه پرتاب زبان آموز به سمت جلو هستند و تمام زبان آموزان موفق مدرسه مجازی عطایی آنلاین کسانی هستند که پروژه های خودشون رو دقیقا با استانداردهای مد نظر ما برای همان درس انجام دادن و هیچ عجله ای به خرج ندادن. بعضا دانشجویانی داشتیم که پروژه های خودشون رو سریع و با عجله انجام میدادن تا پروژه خودشون رو به ویدیوی تصحیح برسونن ولی این عجله باعث میشد که یک فرصت خوب برای پرتاب شدن به سمت جلو و یادگیری صحیح استفاده از کاربردها رو از دست بدن.

گوشی موبایل

خیلی از دانشجویانی که خیلی موفق نبودن کسانی بودن که فقط از گوشی موبایل خودشون برای دیدن کلاسها و انجام تمرینات استفاده میکردن. درسته که گوشی موبایل در دسترس ترین ابزار برای دسترسی به کلاسهاست اما بهترین اون نیست. دقت کنید که ما از گوشی موبایل خودمون معمولا برای سرگرمی استفاده میکنیم مثل تلگرام یا اینستاگرام یا بازی کردن و … پس در ذهن ما گوشی موبایل مساوی هست با سرگرمی و ذهن اونقدر جدی نمیگیره کلاس درس رو که روی گوشی موبایل استفاده بشه.
استفاده از کامپیوتر برای تماشای درسهای اصلی، انجام کوییز ها و تست ها و انجام پروژه حس مهم بودن و جدی بودن درسها رو میده و توصیه اکید ما این هست که فقط و فقط از کامپیوتر یا تبلت برای دیدن درسها استفاده کنید برای بار اول و از موبایل برای دوره کردن درسها وقتی منزل نیستید یا حتی وقتی که در حال استراحت هستید استفاده کنید.

ساعت دیدن دروس و تمرین کردن

خیلی از افراد که کلاس آنلاین رو انتخاب میکنن به خاطر عدم وقت کافی هست که بزرگترین اشتباه هست!
کلاس آنلاین برای پیشرفت شما همون حکم رو داره که کلاس حضوری داره و حتی شما اون رو باید جدی تر بگیرید.
کلاسهای آنلاین استاد عطایی برای کسانی طراحی شده که دسترسی به کلاسهای حضوری رو ندارن و نه برای کسانی که فرصت یادگیری ندارند.
هر آدمی هر چقدر که سرش هم شلوغ باشه میتونه ۱ ساعت در روز برای پیشرفت در زبان وقت بگذاره و بهتره این زمان وقتی باشه که خیلی خسته نباشید.
بعضا شنیده شده که زبان آموزان ما گفتن که خیلی خسته بودن یا خیلی دیر وقت بوده که ویدیوهای کلاس رو مشاهده کردن یا پروژه انجام دادن که مصداق مشکل رو از سر باز کردن هست و عملا نتیجه عالی از این حاصل نمیشه.
پس وقتی که میگذارید رو جوری طراحی کنید که خواب آلود نباشید و خسته نباشید تا بهترین نتیجه رو بگیرید. برای مثال ساعت ۹ از سرکار برمیگردید منزل؟ به محض برگشتن دوش بگیرید. سر حال که شدید اگر میتونید اول وقت بگذارید برای کلاس و بعد شام و بعد استراحت. به هر حال مطمئنا میتونید راهی رو پیدا کنید که بهترین نتیجه رو بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *