کلاس آنلاین زبان انگلیسی دانش زبان VIP

بهتر و اصولی تر از کلاس حضوری

کلاس آنلاین زبان انگلیسی دانش زبان VIP استاد عطایی بهترین گزینه یادگیری اصولی زبان انگلیسی هست به شکلی که حتی این نوع کلاس موثر تر و بهتر از هر نوع کلاس حضوری زبان انگلیسی هست. 

مزیت کلاس آنلاین دانش زبان VIP

کلاس آنلاین دانش زبان VIP شامل ۳ مرحله آموزشی هست که تضمین کننده یادگیری فوق العاده عالی زبان آموز خواهد بود. 

  1. تدریس
  2. تمرین
  3. تصحیح

اگر زبان آموز بتونه که منظم این ۳ قدم رو انجام بده میشه ۱۰۰ درصد تضمین کرد که این کلاسها از هر کلاس دیگری مخصوصا کلاسهای حضوری براتون بهتر خواهند بود. 

دقت کنید که در این نوع کلاس سخت گیری زیادی میکنم تا بتونید بهترین کیفیت زبان رو به دست بیارید. بریم کمی بیشتر درباره این ۳ مرحله آموزش بدونیم.

 

مرحله اول: تدریس

در مرحله اول استاد عطایی در قالب یک ویدیو درسهای جدید رو ارایه میدن  که هیچ محدودیت زمانی برای دیدن این ویدیوها وجود نداره و در هر ساعت از شبانه روز که دلتون بخاد میتونید درسها رو ببینید.

در هر ویدیو با ساختارهایی فوق العاده کاربردی در زبان آشنا میشید و یاد میگیرید که چطور از اونها استفاده کنید. این درسها به صورت فارسی تدریس میشه تا زبان آموز بتونه بدون مشکل همه چیز رو درک کنه و اگر سوال داشته باشید (در دوره VIP) هم میتونید در همون قسمت در سایت مطرح کنید تا پاسخ بگیرید. 

مرحله دوم: کوییز و تمرین

در هر درس چندین تمرین و quiz و منابع کمک درسی بر حسب نیاز گنجانده شدن تا زبان آموز درک خودش رو محک بزنه. 

این تمرینات دائما در حال آپدیت شدن و بیشتر شدن هستن. برعکس تمریناتی که در کتابها دیدید، تمرینات و کوییزهای این قسمت ها بر اساس مشکلات زبان آموزان قبلی در سالهای مختلف جمع آوری شده و بصورت تمرین در اومدن. با دیدن این مشکلات در تمرینات و کوییزها و دیدن علت این اشتباهات شما میتونید خیلی سریع مشکل رو پیدا کنید و بفهمید که در اشتباه هستید. 

مرحله سوم: حل تمرین و رفع اشکالات (دوره VIP)

در انتهای هر فصل زبان آموز باید یک پروژه رو بر اساس مطالب آموزش دیده برای ما ارسال کنه که با راهنمایی های استاد عطایی زبان آموز میتونه به راحتی مطالب آموزش دیده رو در قالبی استاندارد استفاده کنه و خطاهای احتمالی (چه کاربردی، چه لغتی، چه گرامر) در ویدیوی تحلیل پروژه رفع و راهنمایی های لازم جهت بهتر شدن پروژه های آینده ارایه میشه.

برای ما پیشرفت زبان آموز بصورت صحیح خیلی مهمه و اگر پروژه زبان آموزی ضعیف باشه و در حد استاندارد اون درس خاص نباشه، اون پروژه رفع اشکال میشه ولی تایید نمیشه یعنی زبان آموز دسترسی به درس بعدی رو پیدا نمیکنه. بجاش از زبان آموز خواسته میشه تا دوباره با رفع اشکالات قبلی پروژه جدید بفرسته تا زمانی که مطلب رو کامل درک کرده باشه. بعد از تایید استاد عطایی درس جدید برای زبان آموز باز میشه.

آماده یادگیری بصورت VIP هستید؟

اگر قبلا کلاس رفتید از کلاس دانش زبان ۱ VIP شروع کنید ولی اگر خیلی ضعیف هستید در ابتدا کلاس خودآموز مبتدی انگلیسی رو ثبت نام کنید و بعد این قسمت رو ثبت نام کنید.

دانش زبان ۱ VIP

با پشتیبانی، پروژه و رفع اشکال
دسترسی یک ساله

دانش زبان 2 VIP

با پشتیبانی، پروژه و رفع اشکال
دسترسی یک ساله

دانش زبان 3 VIP

با پشتیبانی، پروژه و رفع اشکال
دسترسی یک ساله

دانش زبان 4 VIP

با پشتیبانی، پروژه و رفع اشکال
دسترسی یک ساله

تخفیف شاگرد زرنگ ها برای ثبت نام در ۴ دوره

با خودتون عهد کنید که در یک سال ۴ دوره رو تمام کنید ما هم ۵ میلیون تومان تخفیف شاگرد زرنگ ها بهتون میدیم

۱۵ میلیون تومان

۱۰ میلیون تومان

تا این لحظه 0 نفر
در کلاس های VIP استاد عطایی ثبت نام کرده اند.