کلاس آنلاین زبان انگلیسی دانش زبان VIP

بهتر و اصولی تر از کلاس حضوری

کلاس آنلاین زبان انگلیسی دانش زبان VIP استاد عطایی بهترین گزینه یادگیری اصولی زبان انگلیسی هست به شکلی که حتی این نوع کلاس موثر تر و بهتر از هر نوع کلاس حضوری زبان انگلیسی هست. 

مزیت کلاس آنلاین دانش زبان VIP

کلاس آنلاین دانش زبان VIP شامل ۳ مرحله آموزشی هست که تضمین کننده یادگیری فوق العاده عالی زبان آموز خواهد بود. 

  1. مرحله اول: تدریس
  2. مرحله دوم: تمرین
  3. مرحله سوم: تصحیح

اگر زبان آموز بتونه که منظم این ۳ قدم رو انجام بده میشه ۱۰۰ درصد تضمین کرد که این کلاسها از هر کلاس دیگری مخصوصا کلاسهای حضوری براتون بهتر خواهند بود. 

دقت کنید که در این نوع کلاس سخت گیری زیادی میکنم تا بتونید بهترین کیفیت زبان رو به دست بیارید. بریم کمی بیشتر درباره این ۳ مرحله آموزش بدونیم.

مرحله اول

به محض ثبت نام در کلاس دانش زبان ۱ VIP شما میتونید در وقت های خالی خودتون و هر وقت که مایلید درس اول رو باز کنید و ویدیوهای ضبط شده درس اول رو یک بار یا چندین بار ببینید و یادداشت برداری کنید و کاملا درک کنید.

مطالب درسهای کلاس دانش زبان کاملا اختصاصی هستن و در هیچ کتاب یا هیچ کلاسی تدریس نمیشن بجز کلاس های دانش زبان و با این درسها شما کم کم یاد میگیرید که چطور فارسی رو باید از ذهنتون حذف کنید و بتونید به انگلیسی فکر کنید. 

قبل از ضبط شدن این درسها تمام این مطالب رو به هزاران زبان آموز درس دادم و بخاطر همین میدونم دقیقا شما چطور فکر میکنید و چطور باید مطالب رو بیان کنم که حتی کسانی که سطحشون خیلی پایین هست هم درک کنن و در عین حال کسانی که سطح بالاتری دارن هم خسته نشن. 

مرحله دوم

بعد از دیدن فیلم درسها نوبت میرسه به تمرین های اختصاصی هر درس که بصورت کوییز و تمرین آنالیزی ارایه شدن و با انجام اونها داخل سایت همون لحظه فیدبک میگیرید و متوجه میشید که ایرادات و اشتباهات شما کجا هستن و میتونید رفعشون کنید. هر جا هم که گیر کردید میتونید به فیلم درسها مراجعه کنید و یا از قسمت گفتگو میتونید سوالات خودتون رو مطرح کنید.

چیزی که این تمرینات اختصاصی رو خیلی خاص میکنه اینه که این تمرینات بر اساس اشتباهات و سوالات و مشکلات هزاران زبان آموز پیش از شما طراحی شده. یعنی قبل از اینکه شما متوجه بشید که مشکل دارید من بهشون واقف هستم و همه این مشکلات رو تبدیل کردم به کوییز و تمرین و تست و شما با انجام اونها خیلی سریع پی به مشکلات خودتون میبرید و اشکالات رو رفع میکنید. 

مرحله سوم

قبل از اینکه وارد درس بعدی بشید باید به من ثابت کنید که قدرت استفاده کردن از مطالب رو دارید. 

وقتی ما مطلبی رو یاد میگیریم اون رو درک میکنیم ولی ضرورتا نمیتونیم ازش استفاده کنیم. بخاطر همین من در انتهای هر فصل یک پروژه تعریف کردم که شما با انجام اون بتونید قدرت استفاده کردن از این مطالب رو پیدا کنید که تاثیر مستقیم روی مکالمه انگلیسی شما میزاره. 

نگران نباشید و استرس هم نداشه باشید چون اگر درس رو خوب نگاه کرده باشید و تمرینات و کوییزها رو خوب انجام داده باشید این پروژه مثل آب خوردن هست ولی وظیفه من اینه که مطمئن بشم از اینکه شما در مسیر درست دارید پیش میرید پس اگر ایرادات و مشکلات بیش از حد زیاد باشن اجازه داده نمیشه که وارد درس بعدی بشید و بصورت ویدیویی شخص من پروژه شما رو تصحیح میکنم و بهتون میگم مشکلات شما کجا هستن. با انجام دوباره و چندباره پروژه تسلط شما به اون درس بالا میره و هر زمانی که مناسب باشه درس دوم براتون باز میشه. اینطوری خیالتون راحت هست که با پشتیبانی دقیق دارید درسها رو یاد میگیرید و در مسیر درست پیش میرید.

مرحله چهارم (انتخابی)

کلاس دانش زبان VIP رو سعی کردم طوری طراحی کنم که بیشتر آزادی رو به شما بده و شما میتونید که هر زمانی که دلتون خواست و حس کردید که نیاز به کلاس مکالمه یا رفع اشکال دارید اون رو اضافه کنید. مثلا بعد از ۲ جلسه حس میکنید که دوست دارید که رفع اشکال بشید و با خود من کلاس داشته باشید پس از داخل خود درس ها میتونید اقدام کنید و یک جلسه کلاس درخواست کنید. یا مثال به وسط ترم میرسید و دوست دارید از مطالبی که یاد گرفتید استفاده کنید و مکالمه انجام بدید. پس باز هم میتونید که درخواست کلاس بدید و جلسه مکالمه داشته باشید. یا حتی کل دوره رو که تمام کردید یک جلسه مکالمه و رفع اشکال میتونید بگیرید تا کل دوره رو با هم تمرین کنیم و رفع اشکال یا مکالمه انجام بدیم. همه چیز دست خود شماست که کی و چه زمانی و چه تعداد جلسه درخواست بدید یا حتی اصلا جلسه مکالمه برای یک ترم حتی اصلا نداشته باشید. توی این کلاس همه چیز به اننتخاب خود شماست. 

آماده یادگیری بصورت VIP هستید؟

اگر قبلا کلاس رفتید از کلاس دانش زبان ۱ VIP شروع کنید ولی اگر خیلی ضعیف هستید در ابتدا کلاس خودآموز مبتدی انگلیسی رو ثبت نام کنید و بعد این قسمت رو ثبت نام کنید.

دانش زبان ۱ VIP

با پشتیبانی، پروژه و رفع اشکال
دسترسی یک ساله

دانش زبان 2 VIP

با پشتیبانی، پروژه و رفع اشکال
دسترسی یک ساله

دانش زبان 3 VIP

با پشتیبانی، پروژه و رفع اشکال
دسترسی یک ساله

دانش زبان 4 VIP

با پشتیبانی، پروژه و رفع اشکال
دسترسی یک ساله

تخفیف شاگرد زرنگ ها برای ثبت نام در ۴ دوره

با خودتون عهد کنید که در یک سال ۴ دوره رو تمام کنید ما هم ۵ میلیون تومان تخفیف شاگرد زرنگ ها بهتون میدیم

۲۱ میلیون تومان

۱۶ میلیون تومان

تا این لحظه 0 نفر
در کلاس های VIP استاد عطایی ثبت نام کرده اند.

کلاس دانش زبان نیمه خصوصی

اگر مشغله خیلی زیادی دارید که فکر میکنید شاید نتونید با کلاس پیش برید بهتون کلاس دانش زبان VIP رو توصیه میکنم. محتوای این کلاس دقیقا با کلاس نیمه خصوصی یکی هست و فقط این جلسه مکالمه رو نداره که اونم میتونید با هماهنگی هر زمانی که دوست داشته باشید جلسات مکالمه اضافه بردارید. 

کلاس دانش زبان خصوصی +VIP

اگر مایلید فقط شما سر کلاس حضور داشته باشید یا بعبارتی کلاستون خصوصی باشه و بتونید در ساعت مورد علاقه خودتون کلاس داشته باشید میتونید در کلاس دانش زبان +VIP خصوصی ثبت نام کنید و بیشترین کیفیت کلاسهای دانش زبان رو تجریه کنید.