دوره غیرحضوری زبان انگلیسی

دانش زبان VIP - خودآموز

افراد زیادی هستند که حتی زمان کوتاهی برای تمرین ندارند و تقریبا همیشه و از ابتدای شروع مدرسه مجازی عطایی آنلاین کسانی پیام میدادند و درخواست میکردند که بدون تمرین بتونن درسها رو ببینند و یاد بگیرند.

میزان پیشرفت در هر نوع دوره

صادقانه بهتون بگم که یادگیری نیاز به تمرین داره و بدون انجام تمرین انتظار بالایی برای یادگیری نباید داشت. به همین خاطر آمار پایین رو برای شما عزیزان آماده کردم تا تفاوت بین پیشرفت در دوره های مختلف رو ببینید و با توجه به شرایط زمانی خودتون و هدف خودتون بهترین دوره رو انتخاب کنید. 

1 %
پیشرفت در کلاس عمومی دانش زبان

پیشرفت در کلاس عمومی دانش زبان برای کسانی که مرتب با کلاس پیش میرن بسیار بالاست و با توجه به راهنمایی های استاد عطایی این دسته از زبان آموزان میتونن به پیشرفت ۱۰۰ درصدی برسند.

1 %
پیشرفت تضمینی در کلاس دانش زبان VIP

پیشرفت در کلاس دانش زبان VIP فوق العاده بالاست و اون هم بخاطر نظارت شخص استاد عطایی بر پیشرفت زبان آموزان هست که با سرعت خودشون میتونن که در کلاس پیشرفت کنند.

1 %
نهایت پیشرفت در کلاس دانش زبان خودآموز

بعلت اینکه در این نوع کلاس پروژه و تمرین وجود نداره و صرفا کوییز و تمرینات آنلاین هستند ایرادات و اشتباهات کاملا رفع نمیشن و زبان آموز به پیشرفتی که زبان آموزان دیگر کلاسها میرسند محروم میمانند.

شاید از خودتون بپرسید که چرا با توجه به پیشرفت پایین کلاسهای خودآموز این نوع کلاس را در سایت قرار دادیم و پاسخ سوال هم این هست که همه به یک اندازه نیاز ندارند که یاد بگیرند. همه به اندازه هم وقت ندارند ولی انگیزه دارند و نیاز دارند و هدف دارند. همین میزان پیشرفت پایین که براتون نوشتم در مقایسه با کلاسهای دیگر آموزشگاه ها چندین برابر هست یعنی کسی که سالها آموزشگاه بره باز هم به اندازه ۱۰ درصد مطالبی رو یاد میگیره که ما در کلاس دانش زبان آموزش میدیم. پس اگر کسی انگیزه یادگیری داره ولی وقتش رو نداره هم برای ما اهمیت داره و دوست داریم که اون شخص هم مثل بقیه یاد بگیره و هر زمانی که وقت بیشتری داشت بتونه با روشهای دیگه زبانش رو بیشتر و بیشتر تقویت کنه.

تفاوت ها و محدودیت ها

حالا که این دوره دانش زبان خودآموز رو برای این دسته از زبان آموزان طراحی کردیم، تمام سعیمون رو هم داریم میکنیم که تمرینات و کوییزهای فراوانی رو آماده کنیم تا جبران عدم انجام پروژه و رفع اشکال بشه و البته محدودیت هایی هم در این نوع کلاس وجود دارند که در دیگر کلاسها وجود ندارند.

دسترسی ۲ ساله

با ثبت نام در دوره خودآموز به مدت ۲ سال دسترسی به کلاسها رو دارید. در پایان این دوره ۲ ساله در صورتی که زبان آموز تمایل داشته باشد میتواند با تخفیف ویژه دسترسی خود را به صورت سالانه تمدید نماید.

پشتیبانی استاد عطایی

در دوره خودآموز هم مثل دیگر دوره ها زبان آموز میتواند سوالات خود را مطرح و پاسخ را دریافت کند تا به این ترتیب کیفیت یادگیری بالاتر رفته و زبان آموزان درک بهتری داشته باشند.

کوییزهای بیشتر

در دوره دانش زبان خودآموز بجای انجام پروژه کوییزهای کوتاه و آموزنده بسیاری برای هر درس طراحی کردیم تا زبان آموز در هر فرصت هر چند کوتاه بتونه که تمرین کنه و مطالب رو به ذهن بسپره.

عدم اجازه دانلود

بخاطر سبک خاص دوره دانش زبان خودآموز اجازه دانلود برای هیچ فایل درسی وجود نداره ولی همانطور که در بالا گفته شد ۱ سال دسترسی اضافه و اینترنت نیم بها در دیدن ویدیوها میتونه جبران کننده این محدودیت باشه.

تست پایان هر کلاس

بخاطر اینکه ترم ها مکمل هم هستند تنها در صورتی ترم جدید باز میشه که تسلط نسبی به مطالب ترم قبلی داشته باشید که در قالب یک تست در ابتدای ترم جدید از زبان آموز گرفته میشه و در صورتی قبولی ترم جدید باز خواهد شد.

محدودیت ۲۴ ساعته هر درس

بخاطر پیشرفت بهتر شما در هر درس محدودیت ۲۴ ساعته گذاشته شده تا اولا ترتیب پیشروی در کلاسها حفظ بشه و دوما مطالب قبلی در ذهن شما تا حدی ثبت بشن تا به درس بعدی دسترسی پیدا کنید.

سوالات رایج

برخی سوالاتی که معمولا پرسیده میشه

چرا میشه پیشرفت کرد ولی نسبت به کلاسهای دیگر ما پیشرفت کمتر هست بخاطر عدم انجام پروژه و رفع اشکال نداشتن. اما پیشرفت حتی در این دوره خودآموز بسیار بالاتر از کلاسهای آموزشگاهی هست.

پرداخت این دوره بصورت کامل برای هر ۴ ترم دانش زبان هست و هزینه دقیقا ۲ برابر دوره های دانش زبان VIP هست و مدت دسترسی نیز ۲ برابر دوره دانش زبان VIP هست همچنین محدودیت انجام پروژه وجود نداره پس قیمت این دوره میبایست بالاتر باشه. برای کمتر شدن هزینه ها در دوره دانش زبان VIP شرکت کنید تا پیشرفت بهتری هم داشته باشید.

بله سوالات خودتون رو میتونید در هر درس در سایت مطرج کنید و استاد عطایی پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

دوره های دانش زبان VIP از لحاظ کیفی بالاترین سطح رو برای زبان آموز بوجود میارن بخاطر پشتیبانی مستمر و پروژه های زیادی هست که زبان آموز انجام میده.

یکی از محدودیت هایی که در نهایت باعث پیشرفت زبان آموز میشه همین امر هست که زبان آموز دائما مجبور بشه که سایت مراجعه کنه و بعد تمرین و پروژه و کویییز انجام بده. اگر زبان آموز قادر به دانلود فایل باشه دیگه به محض دیدن درس تست ها و کوییزهای سایت رو نمیتونه انجام بده. 

دیدن ویدیوها نیم بها هستن برای کاربرانی که از ایران ویدیوها رو میبینن و دسترسی ۲ ساله هم برای جبران این کمبود اضافه شدن.

ثبت نام ترم به ترم برای کلاسهای عمومی و VIP هست و کلاس خودآموز این قابلیت رو نداره و این محدودیت به این خاطر اعمال شده که چون زبان آموز مبلغ کل رو پرداخت کرده پس انگیزه پیدا میکنه که تمام دوره رو طی کنه.

بله این امکان وجود داره و توصیه هم میشه ولی با وجود اینکه هزینه دوره VIP پایین تر هست اما پس از ثبت نام هزینه عودت نخواهد شد. 

ثبت نام در کلاس دانش زبان خودآموز ۱ الی ۴

با کلیک بر روی دکمه زیر میتونید در کلاس دانش زبان ۱ الی ۴ خودآموز ثبت نام نمایید.