مدرسه مجازی زبان انگلیسی استاد عطایی

کلاس غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

8 ماهه . بدون کنسلی . بدون استرس . تضمینی

مناسب سنین 15 الی ۱۸ سال

کلاس دانش زبان انگلیسی نوجوانان

پس از موفقیت دوره های دانش زبان بزرگسالان استاد عطایی و با توجه به درخواست بسیاری از والدین جهت برگزاری کلاس غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی نوجوانان، حالا مفتخریم که اصولی ترین و با کیفیت ترین دوره غیرحضوری زبان انگلیسی را برای سنین بین 15 الی 18 سال برگزار کنیم. 

با بررسی مشکلات موجود در سیستم های آموزش زبان در ایران سعی کردیم تا یک سیستم بدون نقص برای نوجوانان عزیز آماده کنیم تا تنها در ۸ ماه زبان آموزان بتوانند به یک روش اصولی و بدون استرس زبان انگلیسی را آموزش دیده و هیچ هزینه اضافی را متحمل خانواده ها نکنند. 

با گذراندن دوره ۸ ماهه دانش زبان نوجوانان استاد عطایی زبان آموز قدرت بالایی در جمله سازی صحیح خواهد داشت و این سبک آموزش تاثیر مستقیم بر روی نمرات امتحانات زبان انگلیسی و مخصوصا کنکور خواهد داشت.

گزارش پیشرفت

ارسال گزارش پیشرفت زبان آموز بصورت هفتگی برای والدین
بیشتر بدانید

بدون نیاز به تجدید دوره

پیشرفت مداوم و بدون نیاز به تجدید دوره با روش اصولی تدریس و تمرین
بیشتر بدانید

آمادگی برای امتحانات و کنکور

تاثیر مستقیم بر روی نمرات امتحانات و مخصوصا کنکور
بیشتر بدانید

بدون کنسلی یا اختلال

برگزاری منظم کلاس بدون هیچ کنسلی یا اختلال
بیشتر بدانید

سوالات رایج خانواده ها درباره کلاس غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی نوجوانان استاد عطایی

متاسفانه خیر حداقل سن زبان آموز میبایست ۱۵ و حداکثر ۱۸ باشد. البته ممکن است که بعضی زبان آموزان که خودشان خیلی علاقه مند باشند در سنین پایین تر هم بتوانند نتیجه بهتری را کسب کنند.

خیر تمام محتوای آموزشی در سایت قابل استفاده میباشد و نیازی به جزوه یا کتاب نیست.

خیر، ساعت ورود به سایت و دیدن درسها یا انجام تمرینات و حتی انجام پروژه ها در اختیار خود زبان آموز میباشد. 

مطمئنا خیر، با برنامه ریزی صحیح از طرف خانواده ها فقط روزی ۱ ساعت نیاز میباشد تا درسها، تمرینات و پروژه ها انجام شده و یک جلسه در هفته طی شود. پس مطمئن هستیم که تاثیر منفی نخواهد داشت.

معمولا روزی ۱ الی ۲ ساعت تمرین بهترین نتیجه را دارد. 

دلیل اینکه کلاس آموزش زبان انگلیسی نوجوانان بصورت VIP برگزار میشود این است که در دوره امتحانات زبان آموز مجبور نباشد با کلاس پیش رفته و مطلبی را هم از دست ندهد. پس دانشجو پس از امتحانات به راحتی کلاس را ادامه خواهد داد بدون از دست رفتن هیچ مطلب.

پاسخ این سوال بسته به رابطه و شناخت والدین از زبان آموز میباشد. اگر حس میکنید که زبان آموز نیاز به مانیتور شدن و پیگیری مداوم دارد حتما همزمان با زبان آموز در سایت حضور داشته باشید. 

به هیچ عنوان. سبک آموزشی آنالیزی استاد عطایی بسیار متفاوت از دیگر کلاسها میباشد و شرکت همزمان در دو کلاس مختلف اختلال زیادی در یادگیری زبان آموز بوجود خواهد آمد.

بله حتما. فرم تعیین سطح را در قسمت پایین میبینید و حتما پیش از ثبت نام نسبت به تعیین سطح اقدام نمایید.

محتوای هر دو دوره یکسان هستند ولی تمرینات و پروژه ها متفاوت هستند و متناسب با این گروه سنی تغییر کرده اند. 

در دوره دانش زبان VIP  نوجوانان در انتهای هر درس یک پروژه ارایه میشه که زبان آموز در صورت ارایه یک پروژه با کیفیت قادر به پیشروی در کلاس هست و اگر پروژه هر درس ضعیف باشه در ویدیوهای رفع اشکال سعی در تصحیح مشکلات میکنیم. پس مشکلات با زبان آموز به سمت جلو نخواهند رفت و این یعنی تضمین یادگیری اصولی از ابتدا.

کلاس آموزش زبان انگلیسی نوجوانان غیرحضوری

تعیین سطح کلاس دانش زبان انگلیسی استاد عطایی

کلاس غیرحضوری آموزش زبان انگلیسی نوجوانان از سطح بالاتر از مبتدی آغاز میشوند و در صورتی که زبان آموز ۲ الی ۴ ترم در کلاسهای آموزشی شرکت کرده باشد مشکلی در شروع کلاس دانش زبان نوجوانان نخواهد داشت. اما اگر مطمئن نیستید که سطح زبان آموز مناسب هست یا خیر میتوانید از لیست روبرو یا پایین یک موضوع را انتخاب کرده و بصورت متنی اون رو برای ما ارسال کنید تا بتونیم راهنمایی کاملتری برای شما داشته باشیم.

لطفا یکی از موضوعات پایین رو انتخاب کرده، خود زبان آموز اقدام به نوشتن حداقل ۱۰ تا حداکثر ۲۰ جمله نموده و فایل متنی +‌ فایل صوتی که در آن متن خوانده شده را به شماره تلفن پایین در واتسپ ارسال نمایید. 

  1. درباره روز اول مدرسه
  2. درباره یک امتحان سخت
  3. درباره دوست شدن با بهترین دوست

لطفا فایل متنی + فایل صوتی را در واتسپ به شماره 09193953865 ارسال نمایید و منتظر پاسخ ما باشید.

شهریه دوره VIP کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی نوجوانان

در قسمت پایین شما میتونید هزینه کلاس آنلاین آموزش زبان انگلیسی نوجوانان استاد عطایی رو مشاهده بفرمایید و همین حالا ثبت نام کنید.

دانش زبان ۱

۲ میلیون تومان
همه از اینجا شروع میکن

دانش زبان ۲

۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

دانش زبان ۳

۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

دانش زبان ۴

۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

ثبت نام یکجا در کل دوره دانش زبان

در صورت تمایل میتوانید بصورت یکجا در تمام دوره های دانش زبان ۱ الی ۴ ثبت نام کنید و ۲ میلیون تومان تخفیف بگیرید.

۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

در صورتی که زبان آموز زیر سن ۱۴ باشد توصیه میشود که ثبت نام از طریق والدین انجام شده و ایمیل و شماره تلفن والدین موقع ثبت نام استفاده شود. در این حالت وضعیت پیشرفت زبان آموز بصورت مستقیم از طریق ایمیل در اختیار والدین قرار میگیرد و راهنمایی های لازم جهت پیشرفت بهتر زبان آموز ارایه میشوند.

passed_1

تجدید دوره شدن یکی از کابوسهای زبان آموز بوده و تاثیر بسیار مخربی روی روحیه زبان آموز دارد. در کلاس دانش زبان نوجوانان به ازای هر درس زبان آموز باید پروژه هایی را آماده نموده و برای ما در سایت ارسال شود. این پروژه ها تصحیح شده و در صورت ضعیف بودن پروژه ها، در ویدیوی رفع اشکال توضیحات مکمل را داده و زبان آموز را راهنمایی میکنیم برای انجام بهتر پروژه. به عبارت دیگر دانشجو تا زمانی که مطلب قبلی را کامل یاد نگرفته وارد درس جدید نخواهد شد و این یعنی تضمین در یادگیری صحیح و عدم نیاز به تجدید دوره.

یکی از دغدغه های زبان آموز آمادگی برای کنکور میباشد و با اتکا به تجربه ۸ ساله تدریس کلاسهای دانش زبان با اطمینان میتوان گفت که با شرکت زبان آموزان نوجوان در کلاس دانش زبان نه تنها زبان آموز قادر به کسب نمرات خوب در امتحانات مدرسه بوده و بلکه امیدوار به کسب نمره بسیار خوب در کنکور هم خواهند بود. دلیل این اطمینان هم بسیار ساده هست. کلاس دانش زبان استاد عطایی اصولی ترین روش یادگیری زبان انگلیسی میباشد و با تسلط زبان آموز روی این مطالب همه قسمت های زبان انگلیسی ساده خواهند بود.

بیماری، بی حوصلگی، میهمانی، مسافرت و حتی امتحانات مدرسه میتوانند روند شرکت در کلاسهای حضوری را مختل کنند و زبان آموز جلسات را از دست داده و از کلاس عقب بماند. 

اما نه در کلاسهای دانش زبان نوجوانان استاد عطایی

ما کلاسها را به سبکی طراحی کردیم که حتی یک جلسه هم از دست نرود و زبان آموز بتواند طبق سرعت خود از کلاس استفاده کند و اگر یکی از مشکلات بالا بوجود آمد هم جای نگرانی نیست چون تمام مطالب سر جای خودشان هستند تا زبان آموز برگردد و ادامه کلاس خود را پیش ببرد.