کلاس آنلاین زبان انگلیسی زبان دانش VIP+

کامل ترین سیستم یادگیری زبان انگلیسی

بدون هیچ شک و شبهه ای دوره های دانش زبان VIP+ بهترین و بی نقص ترین نوع کلاس زبان انگلیسی هستند و راندمان پیشرفت زبان آموزان در این سبک کلاس حتی بالاتر از هر نوع کلاس حضوری هست. 

مزیت های دوره دانش زبان VIP+

نظم در یادگیری بسیار مهم هست و خیلی از زبان آموزان با اینکه انگیزه اولیه رو برای یادگیری زبان انگلیسی دارن ولی نمیتونن برای مدت طولانی بصورت منظم کلاسها رو ادامه بدن. بخاطر همین اکثرا نمیتونن از کلاسهای غیرحضوری بهترین استفاده رو ببرن. بخاطر همین دوره های VIP+ طراحی و در مدرسه مجازی عطایی آنلاین ارایه شدن تا نظم و اجبار هم به پروسه یادگیری اصولی اضافه بشه و بی نقص ترین نوع کلاس غیرحضوری با بالاترین استاندارد ارایه بشه. 

کلاس غیرحضوری دانش زبان VIP+ در ۳ مرجله انجام میشه که باید با دقت انجام بشه تا بهترین نتیجه شکل بگیره.

مرحله اول: تدریس

بعد از ثبت نام در دوره دانش زبان VIP+ اولین کاری که باید انجام بدید این هست که به سرعت سراغ درس اول برید و ویدیو مربوط به درس رو تماشا کنید و کوییزها و تمرینات رو انجام بدید. اگر سوالی دارید در همون قسمت که سوال دارید مطرح کنید و سوال دیگر زبان آموزان رو هم ببینید.

مرحله دوم: پروژه

به محض دیدن ویدیو درسها و انجام کوییزها و تمرینات به قسمت پروژه برید و پروژه اون درس رو با مطالبی که یاد گرفتید انجام بدید و در سایت بارگزاری کنید. ایرادات و مشکلات شما بصورت ویدیویی براتون توضیح داده میشن تا در جریان ایرادات و مشکلات قبل از جلسه مکالمه خودتون قرار بگیرید.

مرحله سوم: جلسه مکالمه و رفع اشکال

جلسه مکالمه از طریق اسکایپ برگزار میشه و ساعت برگزاری کلاسها از قبل با زبان آموز برنامه ریزی شده. این بهترین بخش کلاس شماست که در اون میتونید هر آنچه در اون درس یاد گرفتید رو بصورت مکالمه ای تمرین کنید. در این بخش هم ایرادات گفتاری و تلفظی شما تصحیح میشن هم کلی لغت و مطالب اضافه یاد میگیرید و اعتماد به نفس مکالمه پیدا میکنید.

دقت کنید که برای اینکه بهترین بهره رو از کلاس مکالمه تون ببرید باید حتما مرحله اول و دوم رو طی کرده باشید و وقت گذاشته باشید.

چطوری در کلاس دانش زبان VIP+ ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در کلاس دانش زبان VIP+ در ابتدا باید ببینید که زمان خالی شما در جدول پایین وجود داره یا خیر. 

ساعت های خالی با رنگ مشکی مشخص هستن. در صورتی که ساعت مورد نظر شما خالی بود به قسمت پایین صفحه برید و در دوره دانش زبان ۱ VIP+ ثبت نام کنید. 

بعد از تکمیل ثبت نام و پرداخت شهریه دوره هماهنگی های زمان مورد نظر شما انجام میشه و تاریخ جلسات به شما داده میشه تا دقیقا بتونید برنامه ریزی کنید.

ساعت مورد نظرتون رو انتخاب کردید؟

تا قبل از اینکه تنبلی بهتون غلبه کنه ثبت نام خودتون رو از قسمت پایین تکمیل کنید و برنامه ریزی کنید برای بهترین کلاس زبان عمرتون

دانش زبان ۱ VIP+

با پشتیبانی و ۷ جلسه مکالمه (زنده)

دانش زبان 2 VIP+

با پشتیبانی و ۸ جلسه مکالمه (زنده)

دانش زبان 3 VIP+

با پشتیبانی و ۸ جلسه مکالمه (زنده)

دانش زبان 4 VIP+

با پشتیبانی و ۹ جلسه مکالمه (زنده)

۷ میلیون تومان تخفیف ثبت نام تمام دوره ها (مدت محدود)

۳۲ میلیون تومان
۲۵ میلیون تومان
دکمه بازگشت به بالا

جلسه اول کلاس دانش لغت ۱

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
جلسه بعدی همین سه شنبه ساعت ۷ عصر برگزار میشه