کلاس خصوصی زبان انگلیسی دانش زبان +VIP

بهترین کلاس خصوصی انگلیسی دنیا...

تنها کلاس خصوصی زبان انگلیسی دنیا که میتونه ادعا کنه که میتونه ۱۰۰ درصد کارامد باشه و زبان آموز بهره برداری ۱۰۰ درصدی از تک تک لحظات کلاس داشته باشه کلاس خصوصی دانش زبان هست. 

چرا کلاس دانش زبان خصوصی +VIP بهترین روش یادگیری زبان هست؟

هر کلاس خصوصی تضمین یادگیری شما نیست و باید فاکتورهایی توی اونها لحاظ بشه تا بتونن مفیدترین مطالب رو به بهترین شکل به زبان آموز منتقل کنن. حالا کلاسهای دانش زبان خصوصی سبک خاص و متفاوتی از کلاس هست که تا حالا تجربه نکردید ولی میتونم بگم که بدون شک بالاترین راندمان یادگیری در بین هر نوع کلاسی رو کلاسهای دانش زبان خصوصی دارن که در مدرسه مجازی عطایی آنلاین برگزار میشن. 

کلاسهای خصوصی دانش زبان به سبک خاصی برگزار میشن که شامل ۲ مرحله هست که در قسمت پایین توضیح میدم:

مرحله اول

برعکس کلاسهای معمولی خصوصی که تمام اتفاقات توی کلاس به همراه استاد میفتن توی این کلاسها من تمام درسها رو ضبط کردم و بصورت فیلم داخل سایت موجود هستن و شما به محض ثبت نام وارد سایت میشید و یک هفته فرصت دارید تا فیلم درس اول رو ببینید و یادداشت برداری کنید و تمرین کنید و کوییزها و تمرینات خاصی که براتون طراحی شده رو داخل سایت انجام بدید و اگر سوالی دارید توی سایت میتونید مطرح کنید. با این روش شما قبل از اینکه سر جلسه کلاس حاضر بشید کاملا در جریان همه مطالب هستید و با انجام کوییزها و تمرینات اشتباهات خودتون رو هم درک کردید و رفع کردید و آماده حضور در کلاس اصلی هستید. البته که نباید دست خالی سر کلاس حاضر بشید! بخاطر همین در انتهای هر درس یک پروژه باید انجام بدید که در ابتدای کلاس اصلی با هم بررسی میکنیم تا عیار یادگیری شما مشخض شده باشه. 

مرحله دوم

حالا که شما کلی مطلب رو یاد گرفتید و اشکالات اولیه شما هم رفع شده و سوالاتتون رو هم پرسیدید و پروژه هم انجام دادید نوبت میرسه به کلاس اصلی که هر هفته یک جلسه از طریق اسکایپ برگزار میشه. توی این جلسه شما به همراه من در کلاس آنلاین میشید و اول از همه میریم سراغ پروژه ی درس شما تا ایرادات احتمالی شما گرفته بشه و بعد از اینکه کلی مطلب مفید بهتون آموزش میدم توی همین قسمت میریم سراغ اصل مطلب یعنی مکالمه و تمرین مکالمه انگلیسی میکنیم تا مطالب درس کاملا براتون جا بیفتن، لغات و اصطلاحات جدید یاد بگیرید، تلفظ لغات و لحن ادا کردن جملات شما بهتر بشن و به این اعتماد به نفس برسید که درس رو کامل یاد گرفتید و آماده درس بعدی هستید. 

چطوری در کلاس دانش زبان خصوصی +VIP ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در کلاس دانش زبان خصوصی در ابتدا باید ببینید که زمان خالی شما در جدول پایین وجود داره یا خیر. 

ساعت های خالی با رنگ سبز مشخص هستن. در صورتی که ساعت مورد نظر شما خالی بود به قسمت پایین صفحه برید و در دوره دانش زبان ۱ خصوصی ثبت نام کنید. 

بعد از تکمیل ثبت نام و پرداخت شهریه دوره هماهنگی های زمان مورد نظر شما انجام میشه و تاریخ جلسات به شما داده میشه تا دقیقا بتونید برنامه ریزی کنید.

ساعت مورد نظرتون رو انتخاب کردید؟

تا قبل از اینکه تنبلی بهتون غلبه کنه ثبت نام خودتون رو از قسمت پایین تکمیل کنید و برنامه ریزی کنید برای بهترین کلاس زبان عمرتون

دانش زبان ۱ خصوصی +VIP

با پشتیبانی و ۷ جلسه مکالمه (زنده)

دانش زبان 2 خصوصی +VIP

با پشتیبانی و ۸ جلسه مکالمه (زنده)

دانش زبان 3 خصوصی +VIP

با پشتیبانی و ۸ جلسه مکالمه (زنده)

دانش زبان 4 خصوصی +VIP

با پشتیبانی و ۹ جلسه مکالمه (زنده)
دوست دارید ۶ میلیون تومان تخفیف بگیرید؟

بجای ۵۵ میلیون تومان ۴۹ میلیون تومان برای کل دوره پرداخت کنید.

کلاس ها بصورت خصوصی برگزار میشن و فقط شما با استاد سر کلاس هستید. 

این دوره اگر قرار بود که بصورت کلاس خصوصی معمولی برگزار بشه هزینه اون معادل ۱۵۰ میلیون تومان میشد و چون درسها بصورت جداگانه در اختیار شما قرار میگیرن شهریه کل دوره دانش زبان یک سوم شده. 

و اینکه کیفیت کلاس به هیچ عنوان کم نمیشه در این حالت بلکه بسیار بالاتر هم هست. 

برای ثبت نام در کلاس حداقل باید سطح PI باشید این یعنی حداقل ۲ الی ۳ ترم باید کلاس زبان رفته باشید. 

اگر سطح شما مبتدی هست میتونید از کلاس خودآموز مبتدی شروع کنید و خودتون رو آماده شرکت در کلاسهای دانش زبان کنید. 

اگر سطح خودتون رو نمیدونید متن “گزینش کلاس خصوصی دانش زبان +VIP” رو به شماره 09193953865 در واتسپ بفرستید تا تعیین سطح رایگان براتون انجام بشه.

با تکمیل دوره های ۴ گانه دانش زبان شما به سطح پیشرفته میرسید. به لطف متد آنالیزی عطایی و سبک خاص برگزاری کلاس ها بعد از پایان دوره سطح زبان شما از کسانی که حتی ۵ سال دوره های آموزشگاه های دیگه رو شرکت کردن هم بهتر خواهید بود.

کلاس دانش زبان تمرکز روی حذف تفکر فارسی و جایگزینی اون با تفکر انگلیسی داره و این چون اصل اول یادگیری زبان انگلیسی هست پس تاثیر اون رو در مکالمه انگلیسی، نوشتن انگلیسی، درک از راه شنیدن یا لیسنینگ و درک از راه خواندن یا ریدینگ کاملا حس میکنید. به زبان ساده تر بعد از پایان دوره هم میتونید فیلم ببینید و متوجه بشید، هم متن های مختلف رو بخونید و کاملا درک کنید و هم مکالمه کنید و هم نوشتن شما خوب خواهد شد.

بله به شرط اینکه ساعت دیگری وجود داشته باشه و خالی باشه. 

خیر، بعد از ثبت نام امکان انصراف و عودت وجه وجود نداره. 

ولی میتونید از مطالب دوره بصورت VIP یعنی با پشتیبانی استفاده کنید. 

برای افراد مختلف این متفاوت هست. 

اما حداقل ۱ ساعت در روز ضروری هست تا بتونید بصورت آماده سر کلاس حاضر باشید و در طول دوره بهتون راهنمایی های لازم انجام میشه تا متوجه بشید که وقت کم میزارید یا مناسب هست.

اگر در جلسه برنامه ریزی شده غیبت کنید اون جلسه رو از دست دادید و با ارایه پروژه، اون درس براتون رفع اشکال میشه بصورت ویدیویی و میتونید به درس بعدی وارد بشید.

کلاس های دانش زبان از منابع و کتب معمول و رایج آموزشگاه ها و بازار استفاده نمیکنه و منابع کاملا اختصاصی و ابداع شده توسط استاد عطایی هستند. مطالب این دوره رو در هیچ کتاب و هیچ کلاس توسط هیچ استادی نمیتونید پیدا کنید. به همین خاطر شما بعد از فقط ۸ ماه میتونید به دانش و مهارتی در زبان برسید که برای دیگران حتی بعد از سالها زبان خوندن هم بهش نمیرسن. 

ساعت های بالا براتون مناسب نیست؟

کلاس دانش زبان VIP

اگر مشغله خیلی زیادی دارید که فکر میکنید شاید نتونید با کلاس پیش برید بهتون کلاس دانش زبان VIP رو توصیه میکنم. محتوای این کلاس دقیقا با کلاس نیمه خصوصی یکی هست و فقط این جلسه مکالمه رو نداره که اونم میتونید با هماهنگی هر زمانی که دوست داشته باشید جلسات مکالمه اضافه بردارید. 

کلاس دانش زبان نیمه خصوصی

کلاسهای نیمه خصوصی دانش زبان هزینه پایین تری نسبت به کلاسهای خصوصی دارن و بجز شما ۶ نفر دیگه هم سر کلاس حاضر هستن و گزینه مناسب برای کسانی هست که دوست دارن از کیفیت بالای کلاسهای دانش زبان بهره مند بشن ولی نمیخان هزینه بالایی رو متقبل بشن و دوست دارن توی جمع زبان رو یاد بگیرن.