دانش زبان ۳ VIP 2

دانش زبان ۳ VIP

دوره دانش زبان ۳ یک ترم فوق العاده پر از مطالب جدید بسیار پیشرفته هست که به جرات میتونم بگم ۹۹.۹ درصد از جمعیت ایران به این ترم نیاز دارن چون این ترم (مثل ترم های دانش زبان ۱ و دانش زبان ۲) در هیچ کلاس و توسط هیچ استادی تدریس نمیشن. البته که یک مقداری از مطالب ترم های دانش زبان ۱ و ۲ در آموزشگاه ها تدریس میشن ولی ترم دانش زبان ۳ کاملا یک دنیای بسیار متفاوت هست. 

وظیفه مودال ها در انگلیسی

در ترم دانش زبان ۳ ما میریم سراغ مودال های انگلیسی که وظیفه اونها تغییر و افزودن مفهوم به جملات معمولی هست. مودال ها صرفا در ۲ زبان انگلیسی و آلمانی موجود هستند و دیگر زبان ها راه های دیگری رو برای بیان مودالیتی دارند مثل زبان فارسی که ما از کلمات و اصطلاحات دیگر و حتی جملات بیشتر برای اضافه کردن یا تغییر مفاهیم جمله اصلی استفاده میکنیم. 

ضرورت دانستن مودالهای انگلیسی

دونستن مودالهای انگلیسی ضروری هست و اصلا بدون دونستن مودال ها نه درک درستی از انگلیسی میتونید داشته باشید نه اینکه یک انگلیسی طبیعی رو مکالمه خواهید کرد. در حقیقت ندونستن مودال ها باعث انگلیسی شکسته یا انگلیسی غیرطبیعی میشه و در صورت مهاجرت و زندگی در یک کشور انگلیسی زبان هست که خودش رو خیلی خیلی بیشتر نشون میده. مودال ها بیش از ۵۰ درصد مکالمات روزمره رو تشکیل میدن و خیلی از فیلمها و سریالهایی که نگاه میکنید پر از مودال ها هستند ولی این مودال ها رو با اینکه میشنوید ولی درک درستی از اونها ندارید و اکثر زبان آموزان اونها رو درست درک نمیکنن چون برای یادگیری اونها حتما باید نوع استفاده اونها به شما تدریس بشه و بدون تدریس به هیچ عنوان درک درستی رو نمیتونید که داشته باشید.

چرا مودال ها در کتابها و کلاسهای زبان تدریس نمیشوند؟

بعلت اینکه مودالها پیچیدگی بسیاری دارند و همچنین قابل ترجمه به فارسی نیستند (چون در فارسی مودال نداریم) این ساختارها در اکثر کلاسهای زبان حذف شدن تا زبان آموزان و همچنین اساتید دچار مشکل نشن. اما بخاطر سبک خاص آموزش آنالیزی استاد عطایی زبان آموزان به راحتی با کاربردهای مودال ها در انگلیسی آشنا میشن و درک موقعیتی عالی پیدا میکنن و هم فیلمها و آهنگ ها رو بهتر درک میکنن و هم مکالمه بسیار پیشرفته تری رو خواهند داشت. در ضمن دونستن مودال ها یکی از نکات ضروری در آیلتس هست که استفاده صحیح اون میتونه نیم تا ۱ نمره به نمره مکالمه آیلتس شما کمک کنه. یعنی اگر بدون مودال ها شما بتونید نمره ۶.۵ بگیرید با مودال ها حتما به نمره ۷ الی ۷.۵ میتونید برسید در قسمت مکالمه آیلتس.

 

تدریس دوره دانش زبان ۳ VIP

برعکس کلاسهای معمول در مدرسه مجازی عطایی آنلاین، کلاس دانش زبان VIP استاد عطایی نیازی به انتظار تا شروع کلاس را ندارد و به محض ثبت نام شما میتونید که یادگیری خودتون رو شروع کنید.

در ضمن سرعت کلاس دانش زبان VIP دست خود شماست و اگر دوست داشته باشید میتونید خیلی سریع کلاس رو تموم کنید. (۲ هفته حداقل) یا آروم پیش برید و هر زمانی که فرصت داشتید درسها رو انجام بدید. 

پروژه ها در کلاس دانش زبان ۳ VIP همگی بصورت ویدیویی تصحیح میشن (توسط استاد عطایی) و ایرادات و مشکلات رفع میشن و تا مشکلات کامل رفع نشن زبان آموز به درس بعدی نمیره که تضمینی میشه برای یادگیری صد در صد عالی.

تمرینات و بازی های ذهنی اضافه زیادی برای هر درس در نظر گرفته شده تا زبان آموز همیشه بتونه برگرده و مرور کنه و تست بزنه و یاد بگیره.

در حقیقت میتوان گفت که کلاس دانش زبان VIP استاد عطایی مثل یک کلاس خصوصی بوده و کلاس کاملا بر اساس زمان، سطح و پیشرفت شما پیش میرود.

تست کنیم ببینیم چقدر از مودال ها میدونید؟

برای انجام تست زیر از این مودالهای انگلیسی میتونید استفاده کنید.

Can, Could, May, Might, Have to, Must, Should, Had better, Would, Ought to

بدون معطلی
با ثبت نام VIP

به محض ثبت نام کلاس شما شروع میشه

محتوای کلاس

نمایش همه

1,700,000 تومان – ثبت نام

نکته مهم: این کلاس در سطح پیشرفته میباشد و برای زبان آموزانی که همین الان میتونن عالی صحبت کنند و حتی اساتید زبان میتونه مناسب باشه. اما اگر سطح شما پیشرفته نیست حتما توصیه میشه که کلاسهای دانش زبان ۱ و دانش زبان ۲ رو بگذرونید. اما اگر در مکالمه مشکل چندانی ندارید این کلاس براتون مفید خواهد بود.

اطلاعیه مهم:

متاسفانه بعلت ابتلای استاد عطایی به بیماری کووید ۱۹ از تاریخ ۱۹ خرداد تا اطلاع ثانوی و بهبودی استاد تمامی فعالیت های سایت اعم از پاسخدهی به سوالات شما عزیزان و تایید و تصحیح پروژه ها به مدت ۱ هفته به حالت تعلیق در خواهند آمد.

لطفا در این مدت به مرور درسهای گذشته پرداخته و از کوییزها برای تمرینات استفاده نمایید.

با تشکر از همکاری شما عزیزان و همراهان مدرسه مجازی عطایی آنلاین