دوره دانش زبان ۳ یک ترم فوق العاده پر از مطالب جدید بسیار پیشرفته هست که به جرات میتونم بگم ۹۹.۹ درصد از جمعیت ایران به این ترم نیاز دارن چون این ترم (مثل ترم های دانش زبان ۱ و دانش زبان ۲) در هیچ کلاس و توسط هیچ استادی تدریس نمیشن. البته که یک مقداری از مطالب ترم های دانش زبان ۱ و ۲ در آموزشگاه ها تدریس میشن ولی ترم دانش زبان ۳ کاملا یک دنیای بسیار متفاوت هست. 

وظیفه مودال ها در انگلیسی

در ترم دانش زبان ۳ ما میریم سراغ مودال های انگلیسی که وظیفه اونها تغییر و افزودن مفهوم به جملات معمولی هست. مودال ها صرفا در ۲ زبان انگلیسی و آلمانی موجود هستند و دیگر زبان ها راه های دیگری رو برای بیان مودالیتی دارند مثل زبان فارسی که ما از کلمات و اصطلاحات دیگر و حتی جملات بیشتر برای اضافه کردن یا تغییر مفاهیم جمله اصلی استفاده میکنیم. 

ضرورت دانستن مودالهای انگلیسی

دونستن مودالهای انگلیسی ضروری هست و اصلا بدون دونستن مودال ها نه درک درستی از انگلیسی میتونید داشته باشید نه اینکه یک انگلیسی طبیعی رو مکالمه خواهید کرد. در حقیقت ندونستن مودال ها باعث انگلیسی شکسته یا انگلیسی غیرطبیعی میشه و در صورت مهاجرت و زندگی در یک کشور انگلیسی زبان هست که خودش رو خیلی خیلی بیشتر نشون میده. مودال ها بیش از ۵۰ درصد مکالمات روزمره رو تشکیل میدن و خیلی از فیلمها و سریالهایی که نگاه میکنید پر از مودال ها هستند ولی این مودال ها رو با اینکه میشنوید ولی درک درستی از اونها ندارید و اکثر زبان آموزان اونها رو درست درک نمیکنن چون برای یادگیری اونها حتما باید نوع استفاده اونها به شما تدریس بشه و بدون تدریس به هیچ عنوان درک درستی رو نمیتونید که داشته باشید.

 

چرا مودال ها در کتابها و کلاسهای زبان تدریس نمیشوند؟

بعلت اینکه مودالها پیچیدگی بسیاری دارند و همچنین قابل ترجمه به فارسی نیستند (چون در فارسی مودال نداریم) این ساختارها در اکثر کلاسهای زبان حذف شدن تا زبان آموزان و همچنین اساتید دچار مشکل نشن. اما بخاطر سبک خاص آموزش آنالیزی استاد عطایی زبان آموزان به راحتی با کاربردهای مودال ها در انگلیسی آشنا میشن و درک موقعیتی عالی پیدا میکنن و هم فیلمها و آهنگ ها رو بهتر درک میکنن و هم مکالمه بسیار پیشرفته تری رو خواهند داشت. در ضمن دونستن مودال ها یکی از نکات ضروری در آیلتس هست که استفاده صحیح اون میتونه نیم تا ۱ نمره به نمره مکالمه آیلتس شما کمک کنه. یعنی اگر بدون مودال ها شما بتونید نمره ۶.۵ بگیرید با مودال ها حتما به نمره ۷ الی ۷.۵ میتونید برسید در قسمت مکالمه آیلتس.

تست کنیم ببینیم چقدر از مودال ها میدونید؟

برای انجام تست زیر از این مودالهای انگلیسی میتونید استفاده کنید.

Can, Could, May, Might, Have to, Must, Should, Had better, Would, Ought to

دانش زبان ۳
همین حالا ثبت نام کنید

و کلاس خود را از همین لحظه آغاز کنید

محتوای کلاس

نمایش همه
محتوای فصل
0% تکمیل شده 0/1 قدم
محتوای فصل
0% تکمیل شده 0/1 قدم
محتوای فصل
0% تکمیل شده 0/1 قدم

نکته مهم: این کلاس در سطح پیشرفته میباشد و اگر سطح شما پیشرفته نیست حتما توصیه میشه که کلاسهای دانش زبان ۱ و دانش زبان ۲ رو بگذرونید. اما اگر فکر میکنید در سطح پیشرفته هستید و قصد شرکت در کلاسهای دانش زبان ۱ و ۲ را ندارید، حتما دوره خودآموز رو ثبت نام کنید.

دانش زبان ۳ خودآموز

بدون پشتیبانی

اگر دوست ندارید یا وقت تمرین ندارید و یا میخواهید بدون استرس زبان رو یاد بگیرید دوره خودآموز دانش زبان رو ثبت نام کنید که بدون تمرین و رفع اشکال هست.

دانش زبان ۳ VIP

با پشتیبانی، پروژه و رفع اشکال

اگر دوست دارید بصورت اصولی و تحت نظر، با تمرین، پروژه و رفع اشکال زبان انگلیسی رو یاد بگیرید حتما بصورت VIP ثبت نام کنید.

دانش زبان ۱ VIP+

با پشتیبانی و ۸ جلسه مکالمه (زنده)

همه خوبی های دوره دانش زبان ۳ VIP بعلاوه ۸ جلسه مکالمه و رفع اشکال بصورت زنده از طریق اسکایپ. مناسب کسانی که میخان زور بالای سرشون باشه تا بهتر یاد بگیرن.