کلاس آموزش زبان انگلیسی از طریق انیمیشن

تقویت مکالمه انگلیسی . تقویت listening . یادگیری لغات و اصطلاحات رایج انگلیسی

چرا یادگیری زبان با انیمیشن؟

انیمیشن ها پر از اصطلاحات روزمره انگلیسی و لغات فوق العاده جذاب هستند که میتونن علاقه رو در شما بوجود بیارن و مشتاقتون کنن تا ده ها بار یک انیمیشن رو از ابتدا ببینید در حالیکه این قضیه برای فیلمها و سریال ها صادق نیست و کمتر فیلم و سریالی هستند که بتونن این حجم مطالب آموزشی زبان انگلیسی رو توی خودشون داشته باشن. بخاطر همین آموزش زبان انگلیسی از طریق انیمیشن های محبوب و خوش ساخت میتونه گزینه فوق العاده ای برای تقویت مکالمه انگلیسی و یادگیری لغات و اصطلاحات روزمره انگلیسی باشن. در ضمن بخاطر وجود کاراکترهای زیاد در انیمیشن ها، شما میتونید که با صداهای مختلف اشنا بشید و این خودش کمک به تقویت listening شما میکنه.

چرا بهتره در کلاس آموزش زبان از طریق انیمیشن ثبت نام کنم؟

بخاطر اینکه در کلاس آموزش زبان انگلیسی از طریق انیمیشن، من تمام اصطلاحات و لغات و گرامر و مسائل فرهنگی و هر چیزی که فکرش رو بکنید رو بصورت کامل براتون توضیح میدم و اینطوری مطمئن میشید که معنی لغات انگلیسی رو درست یاد میگیرید، نحوه استفاده صحیح از اصطلاحات انگلیسی رو یاد میگیرید با توضیحات کاملی که بهتون میدم و اینطوری هیچ مطلب اشتباهی در ذهن شما ثبت نمیشه. در ضمن اگه خودتون بخواهید هر کلمه رو توی دیکشنری پیدا کنید و حتی اگر بتونید معادل درست کلمه یا اصطلاح رو پیدا کنید زمان خیلی خیلی زیادی رو ازتون میگیره و خیلی سریع خسته میشید. البته که این اطمینان رو بهتون میدم که خیلی از معانی رو اصلا پیدا نخواهید کرد و اگر مطلبی اشتباه توی ذهنتون ثبت بشه که خیلی بدتر از اینه که اون رو بلد نباشید.

معیار انتخاب انیمیشن ها برای کلاس یادگیری زبان از طریق انیمیشن چی هست؟

قبل از شروع ضبط کلاس یادگیری زبان از طریق انیمیشن، من به دقت تمام آپشن ها رو میسنجم تا بتونم بهترین محتوا رو از اون انیمیشن استخراج کنم تا کیفیت کلاس چه از لحاظ لغات و اصطلاحات انگلیسی، چه از لحاظ گرامری و … بالا باشه. اولین فاکتور باید جذابیت انیمیشن باشه که باید داستان جذاب و کاراکترهای دوست داشتنی داشته باشه تا شما بتونید باهاشون ارتباط برقرار کنید و مایل باشید ساعتها وقت بزارید تا باهاشون زبان یاد بگیرید. نکته مهم بعدی اینه که نباید مطالب تکراری باشن و هر کلاس انیمیشن جدیدی که ضبط میکنم از لحاظ محتوا باید کاملا متفاوت از کلاس های قبلی باشه. نکته بعدی که مهمه اینه که سطح انگلیسی که توی انیمیشن صحبت میشه و لهجه ها و … باید کاملا استاندارد باشه. با در نظر گرفتن تمام این فاکتورها تا امروز ۴ کلاس آموزش زبان از طریق انیمیشن فوق العاده رو ضبط و تهیه کردم که بیش از ۲۰۰۰ دقیقه آموزش مفید انگلیسی رو شامل شدن که برای تمام زبان آموزان از سطح مبتدی تا پیشرفته مناسب هست.  

hotel-transylvania-400

آموزش زبان از طریق انیمیشن Hotel Transylvania

تقویت تلفظ، لیسنینگ، لغت و اصطلاحات

شهریه: ۲ میلیون تومان
کلاس آموزش زبان از طریق انیمیشن Toy Story 4

آموزش زبان از طریق انیمیشن Toy Story 4

تقویت تلفظ، لیسنینگ، لغت و اصطلاحات

شهریه: ۲ میلیون تومان
despicablme400

آموزش زبان از طریق انیمیشن Despicable me

تقویت تلفظ، لیسنینگ، لغت و اصطلاحات

شهریه: ۲ میلیون تومان
آموزش زبان از طریق انیمیشن soul

آموزش زبان از طریق انیمیشن Soul

تقویت تلفظ، لیسنینگ، لغت و اصطلاحات

شهریه: ۲ میلیون تومان
insideout400

آموزش زبان از طریق انیمیشن Inside out

تقویت تلفظ، لیسنینگ، لغت و اصطلاحات

شهریه: ۲ میلیون تومان

میدونید که یه تخفیف ۲ میلیون تومنی رو داریم اگه همین حالا در ۵ کلاس بصورت همزمان ثبت نام کنید.

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

۱۰ میلیون تومان

۸ میلیون تومان