کلاس آموزش زبان از طریق انیمیشن Hotel Transylvania

آموزش زبان از طریق انیمیشن Hotel Transylvania

انیمیشن Hotel Transylvania یکی از مفرح ترین و محبوب ترین انیمیشن های دنیاست با چندین کاراکتر دوست داشتنی که داستان جذاب و فوق العاده این انیمیشن رو حتی جذاب تر میکنه.

البته اینها تنها دلایل انتخاب این انیمیشن برای تدریس نیست بلکه لغات، اصطلاحات، ساختارها و در کل المنت های آموزشی بسیار زیادی در این انیمیشن وجود دارند که من رو مجاب کرد که این انیمیشن زیبا رو تحلیل و تدریس کنم. 

 

۵۰۰ دقیقه آموزش بی نظیر

۵۰۰ دقیقه کلاس مفید برای یادگیری لغت، اصطلاحات رایج، تقویت تلفظ و تقویت listening

دسترسی مادام العمر

با یک بار ثبت نام در این کلاس برای همیشه به این دوره دسترسی دارید 

۵۰ درصد تخفیف ترافیک

۵۰ درصد تخفیف ترافیک اینترنت برای تماشای آنلاین درس ها

چرا انیمیشن Hotel Transylvania انتخاب شد؟

انیمیشنی که در کلاس تدریس میشه باید اونقدر جذاب باشه که زبان آموز اشتیاق چندین و چند بار دیدنش رو داشته باشه. به همین خاطر هر فیلم یا انیمیشنی مناسب نیست. 

کلاس آموزش زبان از طریق انیمیشن مناسب چه کسی است؟

این دوره مناسب تمام زبان آموزانی بالاتر از سطح مبتدی هست که هدفشون یادگیری لغت، تقویت listening و تقویت تلفظ هست. همچنین مرور ساختارهایی که در کلاسهای دانش زبان یاد گرفتید و بهتر درک کردن اونها در موقعیت و یادگیری اصطلاحات رایج زبان انگلیسی از اهداف دیگر این کلاس فوق العاده هستند. 

چطور باید این دوره تمرین بشه؟

بعضی از افراد با یادداشت برداری یاد میگیرن و بعضی با نگاه کردن. توصیه من به همه زبان آموزان اینه که فارغ از سبک یادگیری خاص خودشون، دفعه اول رو فقط به تماشای این دوره و تک تک قسمت ها اختصاص بدید و در صورت امکان به هیچ وجه یادداشت برداری نکنید. یادداشت برداری وقت زیادی ازتون میگیره و در نهایت خیلی کم به اون یادداشت ها رجوع خواهید کرد. اگر هم در آینده قراره که به چیزی رجوع کنید، چی بهتر از خود این کلاس؟

خیلی راحت میتونید به کلاس رجوع کنید و درسها رو دوباره مرور کنید و دوباره ببینید. این سبک یادگیری بهترین روش هست و زبان آموزی که ۵ الی ۱۰ حتی ۲۰ بار این ویدیوها رو تماشا کنه مطمئنا تمام لغات و اصطلاحات و … رو از بر میشه و ذهنش میتونه که در موقعیت صحیح اون رو فراخوانی کنه و بدون فکر کردن از کلمه یا اصطلاح یا جمله صحیح با تلفظ درست استفاده کنه.

نمونه کوتاه تدریس یکی از قسمت ها

همین حالا ثبت نام کنید

با ثبت نام در این دوره به ۵۰۰ دقیقه آموزش مفید بصورت مادام العمر دسترسی خواهید داشت.