آموزش زبان از طریق انیمیشن soul
وضعیت فعلی
ثبت نام نشده
شهریه
۱ میلیون تومان
شروع کنید

آموزش زبان از طریق انیمیشن soul پنجمین دوره یادگیری زبان انگلیسی از طریق انیمیشن هست که من انتخاب کردم برای تدریس زبان انگلیسی.

انیمیشن Soul در سال ۲۰۲۰ پخش شد و برنده جایزه اسکار هم میشه و یک داستان فوق العاده رو دنبال میکنه که نه تنها اینقدر جذاب هست که بشه چندین و چند بار اون رو تماشا کرد بلکه مطالب مفید و جذاب برای آموزش زبان انگلیسی هم داره که بتونید با یادگیری اونها مکالمه زبان انگلیسی خودتون رو بهتر کنید.

دیدن فیلم و سریال و انیمیشن و … برای تقویت زبان انگلیسی خیلی مفیده و البته خیلی هم میتونه مضر باشه. مضر از این نظر که کلمات زیادی در انگلیسی وجود دارن که معنی ای که شما فکر میکنید رو ندارن و شما شاید فکر کنید که معنی اونها رو بلدید ولی در واقعیت معنی اونها چیز دیگری میشن. اگر باور ندارید این کلمات رو در نظر بگیرید:

Place

Run

Buy

 

خب اینا به نظر یه سری کلمات ساده میرسن که شما بلدید و مطمئنم با خودتون گفتید که Place میشه مکان و Run میشه دویدن و Buy میشه خریدن. 

پس توی جمله I’m looking for a place با خودتون میگید که این راحته و دنبال یه جایی میگرده 

پس توی جمله Is he running؟ با خودتون میگید داره میپرسه که آیا اون داره میدوه. 

پس توی جمله I’m not buying it با خودتون میگید که معنیش مطمئنا میشه من نمیخرمش. 

 

ولی همه این ترجمه ها غلط هستن ولی تا زمان که من بهتون نگم که معنی های زیر میشن شما نمیفهمید که دارید اشتباه میکنید.

 

I’m looking for a place یعنی دارم دنبال خونه میگردم. 

Is he running? یعنی میخاد نامزد رییس جمهوری بشه؟

I’m not buying it. یعنی من دروغش رو باور نمیکنم. 

 

تعجب کردید نه؟

فکر کنید چقدر فیلم دیدید که فکر کردید یه چیزی یه معنی میده ولی کسی بهتون نگفته و شما فکر میکنید که درست متوجه شدید ولی در واقعیت اینه که خیلی از اون جملات رو ممکنه شما اشتباه ترجمه کرده باشید ولی حتی ندونید که اشتباه ترجمه شون کردید چون به نظر کلمات خیلی ساده ای میان. 

یادگیری زبان از طریق انیمیشن هایی که در سایت مدرسه مجازی عطایی آنلاین میتونید ثبت نام کنید همگی توسط خود من تحلیل و تدریس شدن و تمام لغات و اصطلاحات و گرامر ها و مطالب فرهنگی و … بصورت کامل توضیح داده شدن تا بتونید با خیال راحت همه چیز رو درست یاد بگیرید و بتونید بصورت درست هم ازشون استفاده کنید.

در نهایت با یادگیری زبان از طریق انیمیشن چیزی رو حفظ نمیکنید بلکه توی موقعیت اون رو میشنوید و یاد میگیرید و هم تلفظ صحیح اون رو یاد میگیرید و هم نحوه درست استفاده کردن از اون رو.

 

آموزش زبان از طریق انیمیشن soul

همین حالا ثبت نام کنید

با ثبت نام در این دوره فوق العاده زبان خودتون رو بصورت اصولی تقویت کنید.