آموزش تلفظ انگلیسی

یادگیری تلفظ صحیح حروف انگلیسی یکی از ضروریات هست و اگر زبان آموز از همان ابتدای کار یاد بگیره که درست تلفظ کنه دیگه تا آخر عمر مشکل تلفظ غیراستاندارد یا حتی لیستنینگ رو نخواهد داشت.

شاید تعجب کنید ولی با یادگیری استاندارد تلفظ صحیح حروف زبان آموز میتونه نه تنها تلفظ و لهجه بهتری رو از ابتدای یادگیری زبان داشته باشه بلکه درک شنیداری یا همون listening قوی تری نسبت به بقیه داشته باشه. 

اگر شما بتونید درست تلفظ کنید پس میتونید تلفظ صحیح رو هم درک کنید. 

این دوره بصورت مکمل برای دوره خودآموز مبتدی انگلیسی استاد عطایی طراحی شده و مختص سطح مبتدی هست. در واقع در این دوره ما لهجه رو کار نمیکنیم چون لهجه در سطح پیشرفته باید کار بشه. این دوره برای سطوح مبتدی طراحی شده و کسانی که تلفظ خوبی ندارند. 

با گذراندن این دوره شما به راحتی میتونید که تلفظ حروف رو متوجه بشید و با تمرین زیاد میتونید همون نوع از تلفظ رو ادا کنید. 

برنامه کلاسی رو میتونید در قسمت پایین مشاهده کنید تا دقیقا بدونید که چه مطالبی در این دوره کار میشن:

 

همین حالا ثبت نام کنید و یادگیری رو شروع کنید

دکمه بازگشت به بالا

نــوروز مــبـارکــــــــــ

30% تخفیف تا ۷ فروردین

با توجه به آپدیت شدن قیمت ها در سال ۱۴۰۲ این فرصت برای کاربران قدیمی و حتی جدید وجود داره تا با استفاده از کد تخفیف پایین تا روز ۷ فروردین ۱۴۰۲ با ۳۰ درصد تخفیف در دوره ها ثبت نام کنند. این تخفیف فقط برای دوره های خودآموز مبتدی و دانش زبان ۱ الی ۴ VIP معتبر میباشد.

کد تخفیف: ataei401