دانش زبان ۴ VIP 2

دانش زبان ۴ VIP

کلاس دانش زبان ۴ آخرین ترم از کلاسهای دانش زبان انگلیسی استاد عطایی میباشد که به موضوع جملات شرطی در انگلیسی میپردازد.

شاید اگر شما در کلاسهای ترمیک آموزشگاه ها شرکت کرده باشید با خودتون فکر کنید که خب مگه شرطی ۳ نوع بیشتر نیست؟

در جواب باید گفت خیر

مثل خیلی از مطالب دیگری که در کلاسهای دانش زبان ۱ تا ۳ یاد گرفتیم و دیدیم که چقدر همه چیز ناقص تدریس میشه. این موضوع برای شرط ها هم صدق میکنه و مطالب به هیچ عنوان کامل گفته نشدن.

تمام مطالبی که در کلاسهای دانش زبان ۱ تا ۳ گفته شدن شامل یک بعد غیرواقعی یا unreal میشن که دونستن اون ضروری هست هم برای مکالمه و هم برای درک بهتر مکالمات افراد دیگر و ناگفته نمونه که در امتحانات بین المللی انگلیسی این قسمت برای گرفتن نمرات بالا تاثیر زیادی داره.

در کلاسهای معمولی مکالمه زبان آموزان با جملات شرطی نوع ۱ و ۲ و ۳ آشنا میشن که طبق تجربه فقط جملات شرطی نوع ۱ رو درست یاد میگیرن و از درک جملات شرطی نوع ۲ و ۳ کاملا عاجز هستند و در مکالمات اصلا استفاده نمیکنن از این کاربردها که نتیجه اون میشه یک انگلیسی بسیار ساده.

با گذراندن دوره دانش زبان ۴ به شما بصورت دقیق و کامل نحوه استفاده صحیح از دهها مدل مختلف جملات شرطی رو یاد میگیرید و اون هم به سادگی آب خوردن.

 

تدریس دوره دانش زبان ۱ VIP

برعکس کلاسهای معمول در مدرسه مجازی عطایی آنلاین، کلاس دانش زبان VIP استاد عطایی نیازی به انتظار تا شروع کلاس را ندارد و به محض ثبت نام شما میتونید که یادگیری خودتون رو شروع کنید.

در ضمن سرعت کلاس دانش زبان VIP دست خود شماست و اگر دوست داشته باشید میتونید خیلی سریع کلاس رو تموم کنید. (۲ هفته حداقل) یا آروم پیش برید و هر زمانی که فرصت داشتید درسها رو انجام بدید. 

پروژه ها در کلاس دانش زبان ۱ VIP همگی بصورت ویدیویی تصحیح میشن (توسط استاد عطایی) و ایرادات و مشکلات رفع میشن و تا مشکلات کامل رفع نشن زبان آموز به درس بعدی نمیره که تضمینی میشه برای یادگیری صد در صد عالی.

تمرینات و بازی های ذهنی اضافه زیادی برای هر درس در نظر گرفته شده تا زبان آموز همیشه بتونه برگرده و مرور کنه و تست بزنه و یاد بگیره.

در حقیقت میتوان گفت که کلاس دانش زبان VIP استاد عطایی مثل یک کلاس خصوصی بوده و کلاس کاملا بر اساس زمان، سطح و پیشرفت شما پیش میرود.

دانش زبان ۴
با ثبت نام VIP

یادگیری خودتون رو از همین حالا شروع کنید

محتوای کلاس

نمایش همه
1,800,000 تومان – ثبت نام

نکته مهم: پیش نیاز این دوره کلاس دانش زبان ۳ میباشد و بدون گذراندن دوره دانش زبان ۳ درک بعضی از مطالب این دوره برای زبان آموزان سخت و تا حدودی غیرممکن میباشد.

اطلاعیه مهم:

متاسفانه بعلت ابتلای استاد عطایی به بیماری کووید ۱۹ از تاریخ ۱۹ خرداد تا اطلاع ثانوی و بهبودی استاد تمامی فعالیت های سایت اعم از پاسخدهی به سوالات شما عزیزان و تایید و تصحیح پروژه ها به مدت ۱ هفته به حالت تعلیق در خواهند آمد.

لطفا در این مدت به مرور درسهای گذشته پرداخته و از کوییزها برای تمرینات استفاده نمایید.

با تشکر از همکاری شما عزیزان و همراهان مدرسه مجازی عطایی آنلاین